Andělské vzkazy

denní zamyšlení s poselstvím andělů

Vyberte si své poselství, položte otázku, čtěte a věřte, že vaše přání bude vyslyšeno
Ninael
Vaše kartářka

Na této stránce jsou pro vás připraveny andělské vzkazy a poselství. V levém menu jsou očíslovány a vy se nyní můžete chvíli v klidu soustředit na svůj problém, nebo záležitost, která vám leží na srdci.

Až budete přesně vědět, na co se chcete andělů zeptat, vyberte si jedno poselství. Buď vás přitáhne číslo vzkazu, nebo můžete zavřít oči a jet prstem či „myší“ po celém menu, dokud nebudete mít pocit, že máte zastavit.

Jestliže se budete na tuto stránku vracet častěji a stane se, že si některá poselství pod jejich čísly zapamatujete, určitě raději vybírejte se zavřenýma očima.

Byli byste přece sami proti sobě 🙂

Věřím, že vám andělské vzkazy pomohou. Můžete jim uvěřit. Zkuste alespoň pro tentokrát „odstavit“ rozum, nebo také ego a vnímat tato poselství především svým srdcem.

Je to úplně jednoduché. Na chvíli se zklidněte a přemýšlejte o záležitosti, která vám leží na srdci. 

  • Vydržte alespoň pět minut sedět v tichu a soustředit se na svou záležitost
  • Pokuste se najít jednu jedinou konkrétní otázku, kterou byste chtěli andělům položit. Věřím, že se vám možná v hlavě točí spoustu myšlenek a otázek, ale čím konkrétněji se zeptáte, tím vám bude odpověď více jasná a bude pro vás srozumitelná.
  • Jestliže máte svou otázku, nyní přistupte k poselstvím a zvolte si jedno z nich. Vaše získaná odpověď platí a věřte jí. Nepokoušejte se však (pokud se vám nebude líbit), vybírat znovu. Nebylo by to už platné a ukázali byste svou nedůvěru v andělská poselství.

Kdo věří v život, žije věčně

.