Zde je Vaše poselství. Je to podnět, myšlenka a pro některé rada, jak řešit své záležitosti. Možná si díky andělskému vzkazu nastavíte zrcadlo a uvědomíte si něco, co bylo doposud opomíjené
Ninael
Vaše kartářka

Nová láska

Ve vašem milostném životě začíná nová kapitola. Ať už ji představuje nový partner nebo znovu zažehnutá láska v již existujícím vztahu.

Právě nyní k vám přichází nový příliv božské lásky a proto otevřete své srdce. Je docela možné, že se projeví v podobě nového partnera. Andělé vám vzkazují, že si máte všímat nových lidí, kteří se objevují ve vašem životě. Váš nový partner může být naprosto odlišný od těch předchozích.

Buďte otevřeni změnám a nelpěte na svých představách, jak by měl vypadat. Nastal čas nádherných změn, které váš citový život obohatí. Důvěřujte Bohu a svým andělům, že vše zařídí tak, aby to bylo k vašemu nejvyššímu dobru.

Změny v oblasti lásky mohou být bolestné jen v případě, že jste ve svém myšlení nebo chování nepružní. Jestliže splynete s proudem lásky, zjistíte, že vám po dřívějším milostném životě již nestýská. Brzy jej nahradí něco nového, co vám způsobí obrovskou radost.


Zdroj: Andělské karty, Doreen Virtue PH.D.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x