Zde je Vaše poselství. Je to podnět, myšlenka a pro některé rada, jak řešit své záležitosti. Možná si díky andělskému vzkazu nastavíte zrcadlo a uvědomíte si něco, co bylo doposud opomíjené
Ninael
Vaše kartářka

Znamení

Věnujte zvýšenou pozornost poselstvím, které vám nyní andělé předávají. Žádali jste o znamení a dostáváte je. Všímejte si jich a důvěřujte jim!

 

Rozhodli jste se předat své nevyřešené záležitosti andělům. Požádali jste o pomoc a nyní čekáte na odpovědi a zázraky. Andělé se vás právě nyní snaží upozornit na znamení, která vám posílají. Je to způsob jejich komunikace s vámi a přejí si, abyste právě nyní věnovali pozornost důkazům jejich pomoci.

Jak taková znamení mohou vypadat? Ukazují se v různých podobách. Andělé mohou poslat motýlka, který bude kolem poletovat, uslyšíte několikrát za den stejnou píseň, uvidíte stejná čísla, zaujme vás určitý předmět. Ale i to, že jste si zvolili tuto kartu pro dnešní den je vzkazem pro vás, že vám andělé právě nyní pomáhají a posílají znamení, díky nimž vás chtějí navést správným směrem, kde na konci cesty získáte to, o co usilujete.


Zdroj: Andělské karty, Doreen Virtue PH.D.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x