Zde je Vaše poselství. Je to podnět, myšlenka a pro některé rada, jak řešit své záležitosti. Možná si díky andělskému vzkazu nastavíte zrcadlo a uvědomíte si něco, co bylo doposud opomíjené
Ninael
Vaše kartářka

Pomocníci

Bůh, andělé a neviditelní učitelé, kteří vás milují, ochraňují a vedou, nad vámi právě v této chvíli bdí. Nejste sami. A jste v bezpečí!

 

Bytosti, které to s vámi myslí dobře, třeba právě tak, jako naše maminky a tatínkové vás neustále obklopují, vedou a milují. Když se nacházíte v nebezpečí, zasáhnou svým varováním a učiní opatření vedoucí k záchraně vašeho života. Někdy vám mohou také pošeptat do ucha, co máte dělat.

Tím, že jste zvolili tuto andělskou kartu, vás průvodci žádají, abyste s nimi mluvili častěji. Rozjímejte s nimi každý den a probírejte různé záležitosti vašeho života. Brzy tak spatříte důkazy jejich existence. Za nějaký čas se stane to, že vás andělé povedou, abyste pomáhali druhým. Pokud ale zatím máte pochybnosti jak a jestli vůbec jste vy schopni druhým pomoci, odevzdejte i tuto otázku andělům a oni vám pomohou nalézt sebedůvěru.


Zdroj: Andělské karty, Doreen Virtue PH.D.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x