Zde je Vaše poselství. Je to podnět, myšlenka a pro některé rada, jak řešit své záležitosti. Možná si díky andělskému vzkazu nastavíte zrcadlo a uvědomíte si něco, co bylo doposud opomíjené
Ninael
Vaše kartářka

Příroda

Je pro vás velmi důležité pobývat sami v přírodě. Dokonce i pouhých pět minut na zahradě na vás může mít v tuto dobu ozdravný účinek.

 

Někdy není možné odjet na chaloupku do panenské přírody, nebo se sebrat a odletět do teplých krajin, kde budeme v klidu meditovat a poslouchat šplouchání oceánu. bylo by to jistě krásné, kdyby měl každý tuto možnost. Avšak je chybou si myslet, že když nemůžeme nic takového v současné době udělat, nebudeme tedy dělat nic. Zůstaneme zavřeni doma, nebo v kanceláři, či na jiném podobném místě, protože když nemůžeme na týden ven, tak se nedá nic dělat.

To je ale velká chyba a omyl. Andělé vám dnes chtějí sdělit, že i těch 5 minut v přírodě může udělat zázraky. Důležité je, abyste se opravdu na pět minut plně pohroužili do klidu a vnímali jen zvuky přírody, zastavili pokud možno všechny myšlenky a pokud to nepůjde, tak je alespoň nechat odplout, aniž byste je v mysli rozvíjeli a posuzovali.

Tím, že jste zvolili toto poselství, vám  mohou andělé též předávat vzkaz, že byste možná mohli začít žít přírodnějším způsobem. Nejste již příliš závislí na technologiích? Neovládají váš život média a mobilní komunikátory? Není již toho syntetického kolem vás mnoho?


Zdroj: Andělské karty, Doreen Virtue PH.D.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x