Zde je Vaše poselství. Je to podnět, myšlenka a pro některé rada, jak řešit své záležitosti. Možná si díky andělskému vzkazu nastavíte zrcadlo a uvědomíte si něco, co bylo doposud opomíjené
Ninael
Vaše kartářka

Uzdravení

Situace, která vám dělá starosti, se napravuje. Máte od přírody dar uzdravovat a vaše léčivé myšlenky se již konkrétně projevily.

 

Někdy je třeba se daného problému zcela pustit. Do té doby je léčení nemožné. pokud se právě teď pustíte vaší starosti a zcela její řešení odevzdáte andělům, potom do těchto problému může teprve vstoupit uzdravující světlo. Nebojte se. Tím, že jste zvolili toto poseltví, vás chtějí andělé ujistit, že již nyní, právě v tuto chvílí dochází k uzdravování.

Máte přirozenou schopnost uzdravovat a toto poselství vám připomíná, že prostřednictvím vás, jako pozemského uzdravujícího anděla pracuje Bůh.

V každé situaci, která vyžaduje léčení a uzdravení se držte myšlenek lásky. Vizualizujte si již tuto situaci, jako vyléčenou. Potom vzdejte velké díky andělům, Bohu, Vesmíru a vše jim s láskou přenechejte.


Zdroj: Andělské karty, Doreen Virtue PH.D.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x