Zde je Vaše poselství. Je to podnět, myšlenka a pro některé rada, jak řešit své záležitosti. Možná si díky andělskému vzkazu nastavíte zrcadlo a uvědomíte si něco, co bylo doposud opomíjené
Ninael
Vaše kartářka

Rovnováha

Není váš rozvrh v poslední době nevyvážený? Postarejte se o rovnoměrné rozdělení svého času mezi práci, hru, spiritualitu, cvičení a vztahy.

 

Andělé vědí, že máte mnoho práce. Rádi by vám právě nyní pomohli prostřednictvím rovnováhy. Pokud nemáme vyrovnaný rozvrh, vydáváme příliš mnoho jen jednostranně a šidíme např. volný čas oproti zaměstní, ubývá nám energie.

Víte, jak poznáte, že vám energie ubývá? Právě tak, že máte pocit, že by den měl mít ne 24, ale 48 hodin. Právě tak, že máte pocit, že nic nestíháte. Právě toto je jasný důkaz, že vaše energie uniká. V tomto vašem nastavení se dostáváte do začarovaného kruhu nedostatku času.

Je třeba, abyste právě teď zařadili do každodenního života pravidelné dávky meditace, cvičení a hraní. Je třeba rozložit ve vašem životě čas mezi práci, hru, spiritualitu, cvičení atd.

Požádejte anděly, nechť vám s tím pomohou a ulehčí vašim břemenům právě teď.


Zdroj: Andělské karty, Doreen Virtue PH.D.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x