Zde je Vaše poselství. Je to podnět, myšlenka a pro některé rada, jak řešit své záležitosti. Možná si díky andělskému vzkazu nastavíte zrcadlo a uvědomíte si něco, co bylo doposud opomíjené
Ninael
Vaše kartářka

Pravé já

Vaše pravé Já - zářící, silné, úspěšné a inteligentní - nyní vysvítá na povrch. Dovolte svému pravému Já, ať se zviditelní i pro druhé, prtože tím povznesete a inspirujete i je.

 

Možná si myslíte, že své pocity je třeba před druhými ukrývat. Vždyť nás to všechny učili. Zejména chlapci byli vychováni v duchu motta, že pravý chlap nepláče atd. V dnešním světě jsou projevy citů považovány za slabošství a to zejména v pracovním prostředí apod. Nosíme na obličejích masky, taktizujeme, spřádáme strategické plány a za žádnou cenu nechceme ukázat to naše pravé a ryzí, co v nás dřímá.

Nemusíme hned každému na potkání vylévat své srdíčko, ale andělé vás tímto poselstvím vyzývají, abyste netrápili svou duši a nechovali se macešky k tomu malému dítěti uvnitř vás. Nebojte se dát najevo své city, když se vám zdá, že je nějaká situace pro vás neúnosná. Také pokud máte pocit, že je třeba někomu sdělit to, co ve vás roste a máte pocit, že to snad exploduje. Sundejte své masky a nebojte se ukázat svou pravou tvář.


Zdroj: Andělské karty, Doreen Virtue PH.D.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x