fbpx
Zde je Vaše poselství. Je to podnět, myšlenka a pro některé rada, jak řešit své záležitosti. Možná si díky andělskému vzkazu nastavíte zrcadlo a uvědomíte si něco, co bylo doposud opomíjené
Ninael
Vaše kartářka

Partner duše

Vaše prosba o vztah s partnerem duše - s člověkem, který by byl vaší druhou polovinou - byla vyslyšena. Řiďte se vedením, kterého se vám dostává, abyste se mohli těšit z dary božské lásky.

 

Vaše srdce touží po lásce. Právě nyní se nacházíte na duchovní cestě a toužíte po partnerovi, který by měl podobnou filosofii a s nímž byste sdíleli společné zájmy.

Vzkaz, který jste právě vybrali vás chce ujistit, že je možné prožívat vášnivý vztah a duchovní spojení s toutéž osobou. Nyní důvěřujte svým andělům a řiďte se jejich vedením. Vaše modlitby byly vyslyšeny a andělé vás povedou krok za krokem tak, aby se tato touha realizovala.

Jestliže už nějaký vztah máte, odevzdejte jej do rukou andělům. Takto jej totiž mohou povznést na úroveň partnerství dvou dokonale se doplňujícívh duší. Pokud tento vztah není pro vás dobrý, naopak vám pomohou jej citlivě ukončit, aby do vašeho života mohla vstoupit nová láska.


Zdroj: Andělské karty, Doreen Virtue PH.D.

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x