Zde je Vaše poselství. Je to podnět, myšlenka a pro některé rada, jak řešit své záležitosti. Možná si díky andělskému vzkazu nastavíte zrcadlo a uvědomíte si něco, co bylo doposud opomíjené
Ninael
Vaše kartářka

Vyslyšená modlitba

Nebojte se , milovaní! Vaše modlitby byly slyšeny a vyslyšeny.

Andělé vás chtějí právě nyní ujistit, že všechny vaše molitby jsou vždy vyslyšeny. Někdy se stává, že vám to tak nepřipadá, protože se odpověď dostaví nečekaným způsobem. Nesnažte se pochopit, jak to andělé dělají, protože my pozemšťané nemáme ze svého pohledu představu o možnostech a způsobech, jakým jsou naše přání plněna. Naše mysl je příliš omezena 3D dimenzí, než abychom to mohli pochopit.

Andělé a Bůh komunikují a pomáhají různými cestami, takže se nemůžete upínat na nějaké řešení, které když nevyjde, řeknete si, že vaše přání nebylo vyslyšeno. Někdy se objeví například nová příležitost, s poličky vypadne kniha a nebo vám někdo řekne pár slov, které vám nějakým způsobem utkví v mysli a otevře vám oči. Můžete zaslechnou například i úryvek rozhovoru cizích lidí, ale poznáte v něm vzkaz právě pro vás.

Andělé právě takovým docela obyčejným způsobem odpovídají na naše modlitby. Je třeba být vnímaví a všímat si věcí okolo sebe. Jelikož jste zvolili tento andělský vzkaz, buďte dnes mimořádně pozorní na vše co slyšíte, vidíte, co si myslíte a co cítíte.


Zdroj: Andělské karty, Doreen Virtue PH.D.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x