Zde je Vaše poselství. Je to podnět, myšlenka a pro některé rada, jak řešit své záležitosti. Možná si díky andělskému vzkazu nastavíte zrcadlo a uvědomíte si něco, co bylo doposud opomíjené
Ninael
Vaše kartářka

Samota

Věnujte určitý čas tichému zamyšlení o samotě. Vyčistěte svou mysl a zaměřte se na svou pravdu a své priority.

Pokud jste zvolili toto poselství andělů, je docela možné, že si nakládáte příliš velká břemena. Nejste již udření, ztrácíte jiskru a radost ze života? Je třeba s tím přestat a postarat se sami o sebe, jako bychom byli vzácná a křehká květinka.

Odpočinek patří u všech živých tvorů k přirozenému rytmu života. Podívejte se například na silný dub, který roste v krátkých intenzivních údobích a pak odpočívá. Čerpá živiny z hloubi země a dává si načas, než začne růst dál. Stejně tak my lidé musíme čerpat živiny z duchovní a citové potravy.

Zastavte se na chvíli a nejlépe právě dnes, protože jste zvolili toto andělské poselství. Najděte si chvilku na přemýšlení a zeptejte se s láskou svého nitra po čem vaše srdce touží. Andělé k vám hovoří právě prostřednictvím srdce a tak svým pocitům naslouchejte a respektujte je.

Možná si nebudete jisti, jestli odpovědi, které dostanete jsou skutečně od andělů, nebo jen vaše fantazie. Rozdíl ale bezpečně poznáte tak, že pravá odpověď a vedení vždy souvisí s vaší potřebou něco ve světě změnit k lepšímu.


Zdroj: Andělské karty, Doreen Virtue PH.D.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x