Energie na týden 25. – 31. 10. 2021

Taková zvláštní doba je ten současný stav, nemyslíte? Neustále se něco děje a dost často jsme z toho ustaraní, nešťastní apod. Posledně jsem nad tím přemýšlela a mám takové 3 teorie.

  1. To „něco“ zkrátka chce ty naše negativní emoce a my je statečně neustále produkujeme, protože jsme v tom podporováni.
  2. To, co se děje je takové naše zrcadlo, které nám ukazuje, kde nemáme zpracováno a s čím máme tedy pracovat. Strach? Závist? Vztek? Je tedy třeba to nalézt a integrovat. Tedy sjednotit ty protipóly v nás, aby nám to už nevadilo.
  3. Věci se prostě dějí, to je život, vše se vyvíjí, pokračuje, proměňuje se, je to tak a není v tom nic jiného.

Uděláme si tedy malý výklad na ten příští týden. Podíváme se na kolektivní energie.

Věci se dějí, protože to je plán a vše směřuje k nějakému vyústění. Řekla bych, že i když to vnímáme třeba ne úplně pozitivně, vše má svůj účel. Zároveň je karta Velekněz  jednou z ochranných karet v Tarotu a proto by to důležité, to, v co věříme a záměrně si vytváříme mělo být ochráněno a zachováno.

Každý by měl pracovat sám se sebou a vizualizovat si svůj svět takový, jaký by chtěl mít. Nenechat se ovládnout těmi pocity strachu a beznaděje. Pokud můžeme něco ve prospěch lepší budoucnosti udělat, tak to udělejme. Prostě každý u sebe. Není v moci jednotlivce měnit svět, ale každý může změnit sebe a svůj úhel pohledu.

V tomto týdnu nás čekají ještě další události, z kterých nebudeme radostní. Stejně jako postava na čtyřce budeme mít pocit, že už nás to unavuje, nebaví, že toho je už dost. Nejistota a obava o stabilitu je tady zřejmá.

Ale karty ukazují, že je třeba vydržet. Trpělivost je tady opravdu důležitá a hlavně se nevzdávat. Nenechat se znechutit a odradit. Karta Síla představuje právě to, že na každém záleží. Každý může vlastní změnou přispět ke konečnému kladnému výsledku. Dle karty Soud se zdá, že nějaké rozuzlení, nebo významná změna, která nastartuje pozitivní obrat v událostech se ukáže již v tomto týdnu.

Ale ještě jedna věc: Možná v tom vnějším světě nezaznamenáte žádnou velkou změnu, ale pokud budete dle těchto karet pracovat na sobě a svém přístupu, tak se ta změna stane. U každého, kdo si dá tu práci a změní sebe. Nebude to vidět vně, ale každý takový ji pocítí a bude se mu žít lehčeji. A čím více lidí to bude dělat, tím více se začne měnit i realita kolem nás.