Mečová sedmička

Pro dnešní den Tarot radí, abychom prozkoumali své jednání a svá stanoviska. Je docela možné, že jsme se v určitých záležitostech nechovali čestně. Možná chceme někoho přechytračit, nebo se naopak v nějaké záležitosti bojíme jít do střetu a nebereme v potaz skutečnosti o kterých sice víme, ale záměrně jim nevěnujeme pozornost.

V některých případech bychom mohli také uskutečňovat svůj záměr nějakým podlým způsobem, jako je mazanost, vychytralost, lichocení a nepoctivé intriky. V osobních vztazích se tato karta projevuje neochotou se vyjádřit, partnerovi se potom můžeme vyhýbat a nechceme učinit rozhodný krok.

Také v oblasti zdraví se zamyslete, jestli již nějakou dobu nepřehlížíte určité varovné signály, které tělo vysílá. To určitě nepřechytračíte a bude nejlepší začít to řešit hned teď.

Pod vlivem sedmi mečů můžeme být sice pouze mírně škodolibí, ale také naprosto distancovaní od věcí, kterým se chceme vyhnout.

Musíme si dát pozor na to, abychom se dnes sami neobelhávali

Samozřejmě také platí, že pokud je naše svědomí dnes čisté jako lilie, může na nás nějakou habaďůru uplést kdokoliv jiný. Buďme tedy ve střehu a připraveni na to, že to s námi možná někdo nemyslí tak úplně čestně.

Myslete tedy dnes na sedm mečů nejen v práci, v obchodních záležitostech, v mezilidských vztazích, ale také prověřte svůj přístup k různým záležitostem.