Mág

Dnes jsem vyložila kartu z Velké Arkány a je to Mág, nebo také Kouzelník. V karetním souboru má číslo 1 a je hned po Bláznovi, který symbolizuje začátky, cestu, nové obzory, nevinnost, odhodlanost, naději a spoustu dalších možností výkladu.

Tento Mág je hned za ním a říká nám, že už jsme pod vlivem Blázna ten směr nalezli, už jsme nasbírali určité zkušenosti, načerpali poznatky a nyní tedy můžeme začít jednat, jelikož máme všechny předpoklady k tomu, abychom své záměry uskutečnili.

Dnes tedy můžeme být pod vlivem Mága pro ostatní přesvědčiví a budeme zvládat řešení i složitějších situací. Tato karta nám také předpovídá, že naše sebevědomí bude stát velmi vysoko a naše myšlenky mohou mít velkou sílu.

Dnes můžeme u sebe nalézt nečekané schopnosti

V mezilidských vztazích se dnes připravte na to, že budete pro ostatní velmi přitažliví a v komunikaci obratní a diplomatičtí. Toho lze využít pro urovnání nějakých šarvátek či větších konfliktů.

Právě dnes máme velikou sílu, naše vědomí je rozšířené a můžeme se soustředit na utváření vlastní reality.

 

 

1 Komentář
nejnovější
nejstarší většina hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] jsme si pod vlivem Mága z 12. 5. připravili takovou vhodnou půdu pod nohama, že jsme se zasloužili pro uskutečnění […]