Zamilovaní

Karta Tarotu pro dnešní den patří mezi Velké trumfy a bude mít tedy velký význam. Pro mnoho lidí může znamenat den D, kdy prožijí opravdovou milostnou zkušenost. V běžném životě se to může projevit jako setkání s novou láskou, splynutí se svým milostným protějškem a nebo nádherné odpoledne nebo večer a noc se svým milovaným.

Tato karta však nese dvě témata. Dříve se nazývala také Rozhodnutí a dost často také hovoří o nutnosti volby. Možná se budete muset dnes rozhodnout, jestli jít na to rande, nebo raději zůstat v doma, protože si nejste jisti, že je to ten pravý (pravá). I takto jednoduše se může dnes karta zamilovaní ukázat, takže nehledejme vždy v kartách pouze události osudové.

V každém případě je dnes možné, že události spojené s láskou a romantikou budou kouzelné a budou mít pro nás význam do budoucnosti

Celkově bychom se dnes měli rozhodovat svým srdcem a to nejen v lásce, ale také v ostatních oblastech. Tato karta dále říká, že mnozí budou dnes nuceni se rozhodnout. Stojíte na nějaké významné křižovatce a je třeba, abyste zhodnotili všechny možnosti, přestali se obelhávat a vybrali si jedno řešení, protože polovičatý život, v němž vám chybí odvaha a máte strach z odpovědnosti štěstí nepřináší.