Výklad na týden 31.1.- 6.2.2022

Obecný výklad na 31. 1. - 6. 2. 2022

Tento týden bude nejspíš pro mnohé z nás představovat určité přetížení. Někdo bude zahlcen prací, kterou na něj kdosi naloží a druhý si sám nedokáže rozvrhnout, co je třeba a kdy udělat. To jsou takoví lidé, kteří mají pocit, že vše udělají nejlépe sami a nechtějí si říct o pomoc.

Rovněž sebou neustále vláčíme jakousi zátěž. Tady bych se zaměřila na oblast našich pocitů, strachu, představ o budoucnosti apod. Mnozí jsou naladěni negativně, nedůvěřují sobě, nikomu a ničemu a příští události vidí spíše černě. 

Zde vidím poselství na příští týden,

kdy bychom se neměli nechat unášet těmito pocity a představami. Naše nitro je náš chrám a měli bychom si vybírat, co do něj pustíme a co už nikoliv. Bude dobré, když přestaneme pouze reagovat na nové události, ale začneme pečlivě třídit, čím se v myšlenkách zaobíráme.

Je třeba být tím, kdo řídí náš každodenní život a ovládá chaos racionální mysli. Možná si řeknete, že to nejde, protože posloucháte ty lidi, vidíte to kolem sebe a vnímáte, co se děje. Ale vždy je možnost volby. Vy se můžete rozhodnout, jestli budete emocionálně reagovat na tzv. autopilota, nebo si budete záměrně vybírat, jaké budou vaše úvahy a myšlenky.