Výklad na týden 9.- 13. 2. 2022

Obecný výklad na 9. - 13. 2. 2022

Poselství na tento již probíhající týden vypadá mnohem lépe, než to minulé. Zdá se, že se celková atmosféra začíná uklidňovat. V popředí nyní bude rodina, harmonie a vzájemné pochopení. Pokud to tak u vás není, berte tento výklad jako radu od Tarotu, na co byste měli být zaměřeni. Eso mincí je uprostřed jako maják, který nás má upoutat. Zlatý pentakl se blýská v dlani a to je připomenutí, že i my máme vše ve svých rukou. Na nás záleží, jestli svou duši, své blízké a vůbec celé naše okolí zahrneme závojem strachu, nervozity a nevlídnosti, nebo jim naopak věnujeme svou pozornost a lásku, jako bychom nabízeli tento zlatý peníz.

Láska a harmonie

Tento týden bude vhodný, abychom se věnovali své duši. Můžeme jí splnit nějaká přání. Zkuste zapátrat, čím byste své duši udělali radost. Celé dny je uvězněná v našich tělesných schránkách a jedinou možnost, aby se osvobodila má, když spíme. Pokud tedy budete dělat něco, při čem zapomenete na čas, je to právě ta správná radost vaší duše. Někdo maluje obrazy, jiný vymýšlí recepty a další opravuje motorku. Je to zkrátka něco, co vás pohltí tak, že vám čas naprosto uniká.

Láska a rodina

Někteří mohou mít tento týden také ve znamení lásky ještě trochu jinak. Kombinace karet silně ukazuje na rodinu, manželství a období zamilovanosti. Císařovna tedy rovněž může představovat sňatek, početí, nebo narození dítěte. A pro jiné by tato kombinace mohla být předzvěstí, že se urovnají vaše spory s matkou a dojde k vzájemnému pochopení. Vidím zde vstřícné gesto, přátelskou atmosféru plnou pochopení a empatie.