Páže holí

Radost, děti

Očekávejte dnes úspěch a buďte pozorní, jelikož k vám nejspíš přijde významná příležitost. Karta Páže holí, nebo také žezel patří k ohnivému elementu a jako všechna pážata v Tarotu přináší šance, pobídky a příležitosti zvenčí.

V běžném životě se hole vztahují k práci a kariéře. Dnes vám tedy může někdo nabídnout spolupráci na důležitém projektu, nebo dostanete úkol, jehož vyřešení a splnění vám zajistí skvělý posun vpřed.

Pojďte do toho střemhlav, úspěch je zaručen

Pole působnosti pro páže holí je široké. Úspěch může přijít jak ve sportu, dobrodružství, v mezilidských vztazích, ale také to může být třeba „jen“ příjemný a zajímavý zážitek všedního dne.

Každopádně nám toto páže dnes zaručuje, že nebudeme mít „obyčejný“ den, ale že se můžeme připravit na neobvyklý zážitek. Někdo vás může upozornit na nějakou událost, nebo věc (knihu, film, výstavu, inzerát), která vám rozšíří obzory a vy si uvědomíte, že jste tyto záležitosti dosud opomíjeli. To bude mít potom do budoucna zvláštní význam a vesmír po vás chce, abyste se tím zabývali.Jestliže se nacházíte v situaci, u které jste doposud pouze vyčkávali, dostanete podnět, díky němuž se tato záležitost buď vyřeší sama od sebe, nebo to hravě zvládnete sami.

Na rozdíl od Mincové dvojky z 21.5., která má svůj rub a líc, je páže velice hravá a bezstarostná karta. Možná je to z podivem, když je dnes tak všemi neoblíbené pondělí, ale nejspíš právě proto jsem ji vyložila. Ona nám říká:

Neberte se tak vážně a nemračte se. Jste v bezpečí a život je hra

Na starosti dnes opravdu není prostor, tak je hoďte za hlavu a věřte, že se vše v dobré obrátí. Buďte dnes třeba jako děti, které umí žít tady a teď, nic neplánují a naplno prožívají momentální chvíli.

 

Páže holí
Páže holí