Poselství na 14. – 20. 2. 2022

Obecný výklad na 14. - 20. 2. 2022

Tento týden se někteří nejspíš s něčím rozloučí. Možná to nebude úplně lehké loučení, protože osmička pohárů nám mnohdy dělá trochu vrásky na čele. Víme dobře, že je třeba nechat už tuto záležitost být a vydat se novým směrem. Jenomže když ono to bylo tak důvěrně známé a dokonce to v mnoha případech i celkem fungovalo. Takže je pochopitelné, že se nám od toho nechce. 

Nevíme, co tam je, ale něco nového určitě

Opouštíme nějakou záležitost, funkční projekt, vztah, který by takto mohl běžet ještě nějakou dobu, ale my víme, že musíme jít, protože jsme k tomuto rozhodnutí dospěli po zralé úvaze. Tato záležitost sice funguje, ale nám už to nepřináší nic. Už jsme zde něco vytvořili, vydali ze sebe energii, ale nyní je třeba jít a chopit se nových příležitostí.

Šance přichází

A právě taková příležitost by se měla tento týden objevit. Přichází mi, že by to mělo být v oblasti našich činností, kreativity, tvoření, práce a podnikání. A také by se na nás mohlo usmát štěstí. Slunce vše prozáří zlatým světlem a jeho paprsky prohřejí naše srdce.

Je to nějaký dar, něco s čím můžeme pracovat, zvelebit to, rozvíjet, aby nám to sloužilo a přinášelo užitek i v budoucnu.

Na některé se též může usmát štěstí v trochu jiné podobě a tímto darem může být přírůstek do rodiny. Celkově na mě karty působí velice pozitivně, opouštíme cosi, co už nám nevyhovuje, ale i když se trochu bojíme, tam za tou horou čeká něco skvělého.