Úplněk ve Lvu

Co nám přinese úplněk ve Lvu ?

Co přinese dnešní úplněk jsem vyložila z karet Tarotu. Pokud byste chtěli vědět více o svém znamení, podrobnější výklady pro znamení zvěrokruhu vždy na celý měsíc najdete nyní nově také V ČLENSKÉ SEKCI

 

Změna a aktivita

Berani zažijí velký převrat, kdy se jim cosi doslova sesune k nohám. Možná to bude trochu děsivé, ale je to nutné pro váš rozvoj. Je to cesta k tomu, abyste zlepšili některé oblasti vašeho života.

Nová kapitola

Býci to nebudou mít tak dramatické jako předchozí znamení, ale také je čeká nová fáze, nová kapitola v jejich bytí. Myslím, že to celé bude souviset s rodinou, domovem a vy se odhodláte k nějakému odvážnému kroku.

Pohyb a změna

Vidím, že i Blížence úplněk rozhýbe a to správným směrem. Něco vám nyní vadí, nacházíte se v nějaké omezující situaci. Možná je něco, s čím nemůžete pohnout. Měsíc vás ale osvítí a vy se konečně rozhýbete. Můžete doslova změnit působiště, bydlení, práci.

Konec

Raci ukončí nějakou záležitost a nebo je možné, že se ukončí sama. Těžko říci, co přesně to bude, ale přichází mi, že by se to mohlo týkat lásky. Bohužel vám to nejspíš radost neudělá, ale myslím, že na vás čeká něco lepšího.

Oslava

Lvi přečkají úplněk v pořádku a nezraněni. Pro ně bude mít spíše pozitivní význam. Vidím tady v kartách důvod k oslavám, což může být sňatek, přírůstek do rodiny, ale také nějaký zisk, dar a hojnost v různých podobách.

Harmonie

Také Panny přečkají mocný úplněk v poklidu. Máte dostatek energie a pevné zdraví. Dokonce vás může potkat nějaká náhlá radostná událost a splněné přání. Celkově je vaší úplňkovou kartou Mírnost, což je klid, harmonie a léčení všech situací.

Úspěch

Vahám přinese úplněk úspěch a zakončení nějakého projektu. Budete si užívat ocenění a zároveň vám to přinese nové možnosti a obzory. Je tady krásné eso kalichů, což je jako boží požehnání. Nejlépe vám bude, když se budete věnovat nějaké umělecké činnosti, protože to svědčí vaší duši.

Obrana

Štíři se asi trochu zapotí, protože bude třeba, aby si cosi uhájili. Možná se vám chce někdo vměšovat do vašeho vztahu. Možná se to celé odehraje v jiné oblasti. Určitě vám z toho ale nebude veselo a budete pevní jako skála. Spravedlnost ale zvítězí.

Ztráta

Střelce asi nepotěším. Vidím v kartách konec, něco zanikne a souvislost bude se štěstím, radostí a naplněním. Tady se odehraje nějaká změna, která povede ke ztrátám nebo pocitu, že vám cosi chybí. Karty také mohou vypovídat o nenaplněném očekávání.

Prosperita

Kozorozi budou na nové vlně. Úplněk jim přinese na jedné straně pocit, že něco ztrácí, ale na té druhé zase mnoho získávají. Zdá se, že to bude láska, radost, štěstí a prosperita. Je to završení nějakého cyklu a nyní vás čeká něco nového.

Něco končí

Vodnáře něco trápí a rádi by to vyřešili. K tomu tedy nyní dochází, jelikož se s čímsi opravdu rozloučí. Myslím, že to pro ně bude vysvobození a i když to zpočátku trochu zamíchá jejich stabilitou, postačí trochu improvizace a kreativity a vše bude jistě dobré.

Rozloučení

Také pro Ryby cosi končí. Zatímco Vodnáři spíše transformují, zde je konec jasný. Bude to pro vás ale úspěch a vy si oddechnete. Zaznamenáte nyní váš rozvoj a také k vám přichází nějaká radostná událost a splnění velkého přání.