Výklad na 21. – 27. 2. 2022

Obecný výklad na 21. - 27. 2. 2022

Tento týden bude pro mnoho lidí ve znamení aktivity. Budeme se postupně „probouzet“ ze zimního spánku a u většiny z nás převládne snaha o aktivní utváření života. Možná je to spojené s blížícím se příchodem jara a s tím, jak se mění příroda a my podvědomě vnímáme její sílu.

Svou roli zde sehrál rovněž silný úplněk, kdy jsme se toužili zbavit toho, co už nám neslouží a není to pro nás dobré. Měsíc je nyní ve fázi ubývání, a tak můžeme pokračovat a nechat odejít vše, co už nepotřebujeme.

Udělejme čistku,

a to tak, že prověříme své vztahy, aktivity a to nefunkční necháme odejít. Takovou revizi ostatně můžeme udělat např. u sebe doma. Můžeme vyhodit rozbité věci, také to, co již nepotřebujeme, manžela (to byl vtip 🙂 ), zkrátka udělat ve své domácnosti takový svěží vítr, aby se nám tam dobře žilo a rozproudili jsme zdravou energii.

Já jsem mimo jiné zaměřená na zrcadla. U mě doma nesmí být „zapatlané“ zrcadlo, jelikož je to magický předmět a špinavé zrcadlo přitahuje špatné energie a možná i nějaké ty zlé skřítky.

Nyní máme tedy možnost uvést co nejvíce oblastí ve svém životě do rovnováhy. Sladit protiklady, vyléčit sebe a také léčit nezdravé situace ve kterých se nacházíme. Možná nám při té čistce nebude úplně nejlépe a s něčím se budeme jen těžko loučit. Ale je třeba se zbavit nezdravého lpění. Zkuste na to jít třeba tak, že to co jste 2 roky nepotřebovali, vyhodíte, darujete apod. 

Odvaha

Karta Vůz je takové vzepětí sil. Je to velký skok kupředu, aktivita, změna a znamená to, že jsme svůj osud vzali do vlastních rukou. Vůz nám dodá odvahu učinit rozhodnutí, která jsme  odkládali.  Když se na Vůz podíváme, někdo může říct, že ale stojí na místě. Já myslím, že v tomto výkladu je rozhodně v pohybu a docela velkou rychlostí.

Může znamenat samozřejmě i to, že nás na naší cestě potkají nějaké nesnáze a leccos si budeme nuceni i vybojovat. Je to ale velké odhodlání, nepoddajnost a schopnost se prosadit. Překážky, které zde vyvstanou jsou zdolatelné a nic by nás nemělo úplně zastavit. Je třeba se jenom pevně držet otěží.