Mincová devítka

V pátek jsme se rozhodli udělat důležitý krok, který nám otevřel nové dveře,  ale v sobotu nám tato změna nahnala strach. Měli jsme pocit, že se zmítáme v nejistotě a vůbec netušíme, co budeme dělat dál. Karta pro dnešní den nám ale přináší slibné poselství.

Mincová devítka je kartou vyjadřující štěstí. V běžném výkladu se jí také říká tučný úlovek. Něco skvělého, co má velký a pozitivní význam pro naši budoucnost se nám v uplynulých dnech povedlo uskutečnit. Tato karta symbolizuje dobrý vývoj a zážitek velkého vnitřního obohacení.

Vsaďte si třeba sportku, šance je veliká

Pokud pomineme duchovní výklad Devítky a zaměříme se na její materiální stránku, dnes nás možná potká náhlá šťastná událost. Karta tedy vyjadřuje nejen bohatství, které vychází zevnitř nás samotných a které jsme objevili, ale jedná se rovněž o bohatství vně, které k nám přichází v různých podobách.
Skutečně je dnes možné, že získáme velký dar, který může být i finanční. Také může karta naznačovat situace, kdy náhlá změna ve všedním životě, rozhodující setkání, nebo náš čin způsobí, že ke svému vlastnímu překvapení zjistíme, jaké se v nás skrývají schopnosti. Současně může dojít k takové změně v našem vědomí, kdy si místo vlastní nejistoty uvědomíme bohatství, které máme již nyní k dispozici.

 

Mincová devítka
Mincová devítka