Kalichový rytíř

Dnes jsem vyložila velice pěknou kartičku, která se bude líbit všem zamilovaným bláznům a blázínkům. Největší význam má totiž právě v osobních vztazích. Svědčí o šťastné době zamilovanosti, nebo o začátku nějakého slibného partnerského vztahu. Rytíř kalichů přináší smířlivé gesto a také určitou výzvu. Velmi často to bývá výzva k navázání mileneckého spojení.

Dnes vás tedy může někdo oslovit, protože kdo ví, možná už si na vás myslí delší dobu a čekal jen na příhodnou chvíli. Také pokud máte doma nějaké neshody s partnerem, karta se může projevit tak, že vás čeká báječné usmiřování. Místo poháru by mohl rytíř přinášet například i bílou vlajku. Je to období poklidu a příměří, protože jste právě zakopali válečnou sekyru.

Rytíř na bílém koni k vám míří právě teď!

Pro dnešek by ve všech směrech měla zavládnout příjemná a přátelská atmosféra. Někteří budou mít i velmi romantickou náladu. V pracovní oblasti bude příznivé a přátelské ovzduší. Pokud jste právě ve fázi hledání nového zaměstnání, tak i zde může rytíř způsobit příznivé okolnosti pro její nalezení.
Naše vědomí může být pod vlivem této karty rovněž poněkud zasněné. To ale není vůbec na škodu. Pokud jsme už zapomněli snít, vytvářet si představy a oplývat bujnou fantazií, nemusíme se tomu dnes vůbec bránit. Vždyť přece právě naše představivost otevírá brány do nové reality, takže čím víc, tím lépe. Alespoň pro dnešek 🙂

Vychutnávejme tedy dnes toto období plné citů, romantiky a snů, z kterých se vám nebude chtít probudit. Vždyť i ta příroda je nám nyní nakloněna. Večery jsou teplé a voňavé a je přece báječné procházet se parkem s někým, jehož modré oči vás přivádí do kolen. Nebo hnědé? A ten hlas! Zní vám jako rajská hudba? A co teprve, když vás sevře do náručí! No, co si budeme povídat. Je to prostě krása.