Viselec

Óó, tak dneska jsme uvízli v nějakých nesnázích. Nevím jak u vás, ale já píšu tento příspěvek až nyní, protože mě ráno zaskočil technický problém s PC. Karta Viselec znamená vynucený klid. Tak to jsem měla, jelikož jsem nemohla psát své příspěvky a docela hodně mě to zlobilo.

Tak tedy Viselec, ten pán, který visí hlavou dolů je odsouzen k pasivitě. Já osobně jsem potom měla ještě jednu technickou poruchu, zase na jiném přístroji, takže mě ta karta dnes opravdu vychází. Takže co dalšího nám tato karta říká?

Využijte nucený klid, máte nyní příležitost věci řešit z jiného úhlu pohledu

V práci, kariéře a ostatních podobných oblastech jste dnes mohli někteří zaznamenat, že vám vše nevyšlo tak, jak jste si představovali. Váš projekt může váznout, povýšení dnes nepřišlo a u zkoušky to také nedopadlo. Ale nebojte se, jsou to jen takové drobné nepříjemnosti a vy jistě přijdete na to, jak vše napravit.
Tato karta může ve všedním životě znamenat například jen pořádnou rýmu, nebo chřipku, která vás na nějakou dobu zbrzdí, protože se přece musíte vyléčit. Pokud se vyloží tato karta, znamená sice potíže, ale ve většině případů sám tazatel moc dobře ví, kde udělal chybu. Takže je velká šance, že se z této nevyhovující pozice brzy dostanete.

Také mezilidské vztahy poznamenává Viselec svou neschopností se vymanit ze složitých spojení a celkové potíže v partnerství. Někdy nás také vyzývá, že je třeba učinit nějakou oběť, něčeho se vzdát a to ve prospěch něčeho mnohem hodnotnějšího, které přijde posléze. Tak vydržte dnešní den s Viselcem, ono to nebude tak horké a já doufám, že zítra bude lépe.

 

Viselec