Hvězda naděje

Dnes jsem pro všechny opět vyložila kartu Hvězda, která patří k Velké Arkáně. Těchto 22 velkých trumfů přináší důležitá poselství, která jsou obzvlášť důležitá pro všechny hledače.  Myslím, že jsem hvězdu vykládala celkem nedávno, takže se zdá, že většině z nás opravdu ta šťastná hvězda nad hlavou září.

Nehovoří pouze o naději, ale také o tom, že vše na co jste se nyní zaměřili, na čem pracujete nebo co dychtivě očekáváte může být pod vlivem hvězdy uskutečněno. Vaše plány mají zelenou, vaše projekty poznamenané touto kartou jsou slibné a do budoucna hodnotné.

V práci, kariéře a podnikání budou mít dnes všechny činnosti a záměry pod hvězdou příslib úspěchu.

Tato karta následuje v souboru po Věži, která představuje totální destrukci, zboření starých struktur a nastolení nového pořádku. Hvězda, která potom vychází na obloze, nám dává naději a sílu, abychom nezůstávali vystrašeni z nových a neznámých cest, ale směle a s odvahou vykročili dál.
Hvězdy mohou také ovlivnit naše partnerské a mezilidské vztahy. Pokud se dnes setkáte pod Hvězdou, možná je to začátek pevného a šťastného spojení.

Nyní tedy můžeme naplno projevit svou naději a důvěru v budoucnost, jelikož my už jsme ten první krok udělali. Dostalo se nám požehnání a proto budeme pokračovat dál a věřit, že se naše plány uskuteční.

 

Hvězda