Mincová šestka

Karta mincová šestka je kartou pomoci a podpory. Dnes bude možná někdo potřebovat vaší velkorysost, jelikož vás požádá o pomoc a bude doufat, že mu ji poskytnete. Vy sami pak budete nejlépe vědět, co máte udělat.

Na druhé straně může pro někoho karta znamenat, že jemu samotnému se určité pomoci dostane. Možná řešíte nějaký problém a nemůžete se dobrat konce, jelikož vám stále něco chybí. Právě to něco vám dnes může někdo poskytnout. Nemusí to být hned nějaká osoba, ale také Vyšší moc, která změní okolnosti takovým způsobem, že své potíže dokážete zdolat.
V oblasti povolání se dnes mohou plány hravě splnit, jelikož se nám dostane podpory k jejich uskutečnění. Rovněž tak nápady a myšlenky, které by mohli naši pracovní činnost nějak rozvinout nejspíš padnou na úrodnou půdu.

Jestliže vám dnes někdo nabídne pomocnou ruku, měli byste ji určitě přijmout

Právě tak jako v pracovních záležitostech se může mincová šestka projevit i v mezilidských vztazích. S partnerem si dnes budete vzájemnou oporou a ovzduší u vás doma by mělo být ve jménu tolerance a porozumění. Někteří budou také vyhledáváni pro svou modrost a schopnost udílet cenné rady ostatním.

 

Mincová šestka