Svět

Dnes mi vyšla velice krásná karta z Velké Arkány. Je to Svět, jehož mytologický obraz je ostrov blažených, nebo také rajské louky. Symbolizuje jednotu, šťastný prožitek a potěšitelný výsledek nějakého procesu.

Tato karta vypovídá o šťastných koncích a nezřídka znamená, že jsme u cíle. Může nám přinášet také poselství, že jsme si našli správné místo, na které patříme. Možná jsme také učinili rozhodující krok k seberealizaci. Pokud máte pocit, že k vašemu cíli je ještě příliš daleko, nedejte se odradit, protože v tomto případě vám Svět říká, že se nacházíte na důležitém mezistupni a vaše cesta bude zdárně pokračovat dál.

Svět je symbolem šťastné zkušenosti

V běžném životě také může znamenat, že si dnes budeme užívat život plnými doušky, což by bylo celkem pochopitelné, je přece pátek a většina lidí má před sebou volný víkend.

V pracovní oblasti věstí karta Svět, že jsme na správné cestě a i když budeme dál své schopnosti rozvíjet, již se nám podařilo vybudovat dobré základy. V pátek bychom měli zažít převážně úspěchy, harmonické vztahy s kolegy a někteří pojedou i na služební cestu do zahraničí.
Mnoho lidí dnes nejspíš odcestuje do zahraničí a to nejen služebně, ale třeba jen na výlet, nebo návštěvu za příbuznými. V mezilidských vztazích má totiž Svět rovněž šťastné poselství. Buď se vám podaří setkat se s někým, kdo bude mít ve vašem životě velký význam a nebo prožijete báječný a šťastný den se svým stávajícím partnerem, nebo dětmi, kamarády a skutečnými přáteli, kteří vás mají rádi.

Svazky poznamenané kartou Svět často končí manželstvím. Nejsou to tedy pouze přechodné známosti. Mějte dnes oči otevřené a také svá srdce, abyste nepřehlédli nějaký dar, který je pro vás připraven.

 

Svět