Slunce

Včera jsem vás udolala mečovou desítkou, ale zdá se, že něco skutečně ukončeno být mělo, protože ten slibovaný světlý obzor, který jsme viděli na včerejší kartě se dnes ukázal jako Slunce z Velké Arkány.

Je to jedna z nejkrásnějších karet a vypovídá o šťastných a pozitivních zkušenostech. Dnes totiž můžete být bezstarostní a veselí stejně jako to dítě na bílém koníkovi.

Někdo si možná v sobotu poplakal, ale nyní je zde pro něj poselství, že vše, co bude následovat má velkou naději na úspěch. Cesta, která se odhalila a dveře, které se nově otevřeli vás chtějí vést v úplně nových kolejích a to je myslím veliké požehnání a šance žít jinak, než před týdnem.

Slunce svými hřejivými paprsky prozáří všechny temné kouty

V pracovní oblasti, kariéře a podnikání budou mít někteří samé radostné zkušenosti a v mnoha případech zkrátka jen proto, že je neděle a do zaměstnání vůbec nemusí. Ostatním, kteří se práci věnují bez ohledu na dny v týdnu půjde činnost od ruky a záměry se uskuteční jakoby s lehkostí.

Také ve vztazích a lásce přeje karta Slunce všem zamilovaným a nejen jim, ale také ti, kteří mají vztah zralejší prožijí s největší pravděpodobností velice příjemný a šťastný den plný porozumění a vzájemné náklonnosti.

slunce
Slunce