Kalichová trojka

Včera čtyřka a dnes o krok zpět,  protože jsem před chvílí vyložila Kalichovou trojku. Ale my dnes vůbec nepůjdeme někam zpátky. Naopak, ve skutečnosti se posuneme dopředu, protože Tři kalichy jsou karta krásná a věřím, že většině z nás přinese jenom samé pěkné zážitky.  Dnes by nám totiž mělo být dobře na duši a po včerejším pocitu rozladěnosti nezbyde ani stopa.

Tato karta vyjadřuje veselí a poměrně často znamená rovněž oslavy, seskupení lidí, šťastné rodinné události a úspěšně dokončené projekty. Významů opět může mít v každodenním životě opravdu mnoho. Všeobecně je tedy výrazem radosti, bezstarostnosti a vděku.

Naplňte své srdce radostí ze života a směle realizujte své plány

Něco se nám podařilo dovést do zdárného konce, nebo jsme také obdrželi od Universa krásný dar. To může být cokoliv a pro každého něco jiného. Každopádně to je taková záležitost, která nám vžene slzičky radosti do očí. Po duchovní stránce budou někteří prožívat pocit naplnění a vděku.

Tato karta je zkrátka pravým opakem pohárové čtyřky, kterou jsme probírali včera. Vidíte, jak tři ženy na kartě oslavují? Možná budete dnes podobně slavit, až se vám podaří úspěšně složit zkoušku, uspět u pohovoru a nebo vás povýší v zaměstnání a dostanete lepší plat. A jestliže nic z toho neočekáváte, může se karta projevit tím, že na pracovišti zavládne příjemné a přátelské pracovní ovzduší.
Ve vztazích bývá obrazem této karty překonání krizí a ukončení dlouhodobých sporů. Kalichy nás upozorňují na skutečně krásné časy, kdy si budeme vychutnávat láskyplné a harmonické partnerství. Pro nezadané to může znamenat, že právě dnes potkají svou spřízněnou dušičku a v  neposlední řadě ještě karta předpovídá, že těhulky, které to mají tak, tak , budou muset nejspíš odcestovat do porodnice :-), přičemž jejich rodiny tuto šťastnou událost náležitě oslaví.

 

Kalichová trojka