Vládce

Vládce, nebo také Císař, kterého jsem vyložila pro dnešní den, vyjadřuje naši touhu po stabilitě, jistotě a trvalosti. Mimo jiné symbolizuje naší snahu vymanit se z podmíněnosti přírodou. Proto máme domy, zdroje tepla, automobily a ostatní vymoženosti, bez kterých si život už ani nedokážeme představit.

Pro dnešek uděláme nejlépe, když se  pokusíme  vyřídit všechny nedodělané věci, abychom potom mohli o víkendu nerušeně odpočívat. Každý najde něco, co odkládal celý týden a já se ani nedivím, ono v tom horku se špatně pracuje a dokonce i přemýšlí, ale abyste si užili volné dny jak se patří, dejte své záležitosti do pořádku.

Vládce je racionální a má velký smysl pro pořádek

Můžete také zapracovat na svých plánech a dnes své záměry konečně posunout více kupředu. Tato karta mluví o disciplíně, vytrvalosti a odhodlanosti. Já vím, že je to někdy těžké a zejména v pátek už se všichni vidí někde úplně jinde. Vládce nám chce ale sdělit, že právě dnes je čas převzít odpovědnost.

Vyostří se nám smysl pro realitu a dokážeme postupovat metodicky a střízlivě. No, já tedy nevím přátelé. Mně se spíše hlava snad i vaří v těchto teplotách a musím se hodně snažit, abych se donutila něco udělat. Takže se mi ta karta jak se říká příliš nehodí do krámu 🙂 a osobně budu velice potěšena, když se mi něco vyostří.

Ale už tady kartu máme, takže je dobré se zamyslet, co nám chce sdělit. No a tím je právě poselství, abychom dnes dokončili,  co dokončit můžeme, vyřídili, co je třeba a celkově si zametli stůl a před svým prahem.
V některých případech Vládce hovoří o ztrátě iluzí, takže se někteří dnes možná vzdají nereálných přání a projektů. To se může týkat jakékoliv oblasti, ať už pracovní, nebo mezilidských vztahů.

Dnes tedy vneseme do svých koncepcí řád, budeme realističtí a konstruktivní. A pokud ne, tak se o to budeme alespoň snažit, ale já myslím, že nemusíme být celý den chladní a racionální. Myslím, že se máme soustředit a pokud během dne bude třeba něco důležitého vyřídit, pak budeme disciplinovaní a pragmatičtí.

Ve vztazích může dnes dojít k upevňování svazků, které potom převedeme na pevný základ. Jenom je zde určité varování. Ten, kdo má přehnanou touhu po jistotě, lpí a snaží se za každou cenu k sobě někoho nebo něco poutat, většinou o vše přichází. Takže pozor na to a přeji krásný pátek!

 

Vládce