Zrušte své sliby

Máte někdy pocit, že se vám nic nedaří? Stále se snažíte například s vyděláváním peněz, ale zlepšení se nedostaví? Nebo si nacházíte tytéž typy partnerů a vaše pokusy o vytvoření hodnotného vztahu většinou ztroskotají? Zdá se vám, že se potýkáte se stále stejnými problémy? Možná ano. Možná vám připadá, že se stále točíte v kruhu a nemůžete se pohnout dál.

Samozřejmě, že toto může mít spoustu příčin, ale pokud jste se snažili na sobě pracovat, zvýšit si vědomí, sebevědomí, otevřít své srdce a stále nevidíte zlepšení, je docela možné, že vše souvisí s vaším slibem, který jste dali kdysi dávno v některém ze svých minulých životů. Je totiž docela možné, že vás tento slib zavázal na mnoho staletí dopředu a vy nyní nemůžete svou duši osvobodit.

Možná na minulé životy nevěříte? Nevadí, i v tomto případě můžete zkusit své předchozí sliby zrušit. Nemusíte se bát, tyto afirmace vám neublíží a kdo ví, možná budete sami překvapeni, co se bude dít.

Pokud však alespoň v koutku duše věříte, že by zde mohla být příčina vašich nezdarů, tím samozřejmě lépe, protože si tyto následující afirmace budete opakovat s přesvědčením, že vám skutečně mohou pomoci. Je totiž třeba těmto prohlášením uvěřit, přijmout je za své a tím zvýšit jejich působení, které tak bude velmi mocné.

Pojďme se tedy na tyto afirmace podívat

Tímto ruším veškeré sliby chudoby, které jsem možná v některém ze svých životů učinil/a, a žádám, aby následky těchto slibů byly odčiněny ve všech směrech času.

 

Tímto ruším veškeré sliby utrpení, které jsem možná v některém ze svých životů učinil/a, a žádám, aby následky těchto slibů byly odčiněny ve všech směrech času.

 

Tímto ruším veškeré sliby celibátu, které jsem možná v některém ze svých životů učinil/a, a žádám, aby následky těchto slibů byly odčiněny ve všech směrech času.


Zdroj: Afirmace od Doreen Virtue, Léčení s anděly, 2015, Synergie Publishing