Žezlový kluk

Tento mladý chlapec, žezlový kluk, nebo také páže holí je výrazem nadějí na úspěch a přináší nové podněty a příležitosti. Dnes máme šanci, že obdržíme nabídku, kterou nebude možné odmítnout. Nemusí se ovšem jednat hned o něco významného, co by změnilo náš život.

Tato karta hovoří také o běžných a všedních záležitostech, které však ponesou prvky dobrodružství, jako je napínavý zážitek, porovnávání sil apod.

V pracovní oblasti přichází kluk s úkoly, které rádi přijmeme. Například práce na novém projektu, stáž v zahraničí, školení a další.

Projevte svůj temperament a ochotu vystavit se zkoušce odvahy

Dnes vám může také něco padnout do oka, co bude mít nějaký význam pro osobní růst. Zaujme vás kniha v obchodě,  budete mít podnětný rozhovor, navštívíte divadelní představení nebo absolvujete zajímavý seminář. Také na přednášce ve škole (pokud tam půjdete) se dnes můžete dozvědět něco skutečné hodnotného.

Váš partner či partnerka vás možná k nějakému dobrodružství může přizvat, protože bude mít skvělý a bláznivý nápad udělat dnes něco jinak. To vás nadchne a užijete si báječný den. Takže vzhůru do toho, nebraňte se impulzům, buďte vnímaví, protože to je právě ta věc, kterou pro dnešní den potřebujete.

 

Žezlový kluk