Milenci

Tak už máme červenec a prázdniny začínají. To je krásné období pro žáky a žáčky, studenty a všechny ostatní, kteří milují léto a volné dny. Na dnešní krásný den jsem vyložila kartu z Velké Arkány, které se říká Milenci a někdy také Rozhodnutí.

Již dění na kartě napovídá, že se zde snoubí dvě témata. V jednom případě má karta význam právě pro všechny zamilované duše a v tom druhém se jedná o určitou křižovatku života, kdy se bude třeba rozhodnout pro určitý směr. V mytologickém obraze  je mimo jiné také Paris, který se musí rozhodnout mezi Hérou, Athénou a Afrodité.

Rozhodování symbolizované touto kartou se v mnoha případech tedy týká právě milostné oblasti. Někteří budou nuceni v souvislosti se svojí láskou změnit dosavadní životní podmínky. Jako příklad uvedu změnu bydliště, kdy mohou definitivně opustit dům rodičů, odchod od stávajícího partnera, vyznání lásky a vyjádření se, žádost o ruku apod.

Pokud před vámi dnes nestojí žádné téma, kdy se budete muset rozhodnout, můžete si dnešní den ve znamení Milenců užít. Nejspíš zažijete velkou, hlubokou a intenzivní lásku. Můžete započnout zcela nový vztah, nebo naleznete pravý poklad v tom stávajícím partnerství.

Karta Milenci se ale nemusí týkat pouze záležitostí milostných. Rozhodnout se bude třeba i v jiných oblastech. V každém případě nám symboly na kartě napovídají, že si uvědomujeme nutnost volby a tyto naše kroky jsou správné. Pokud provádím výklad na nějaké rozhodnutí a vyložím tuto kartu, znamená to, že tazatel se již vnitřně rozhodl a to ve prospěch směru na kterém karta leží. V takovém případě je jeho počínání v souladu a energie, které vytváří jsou pro něho příznivé.

Uskutečněte své záměry s láskou a řekněte bez výhrad své „ANO!“

V povolání je těžiště karty rovněž v oblasti rozhodovací. Je třeba, abychom vzali v úvahu veškerá daná fakta a dospěli k jednoznačnému postoji. Někteří dospějí k rozhodnutí, že úplně změní povolání, nebo se zaměří na nový projekt, úkol atd. Ovšem ne vždycky znamená karta něco nového. Někdy může hovořit o tom, že jsme se zbavili všech výhrad, změnili úhel pohledu, přehodnotili způsob své práce a nyní se věnujeme své profesi zcela a jednoznačně.

Oblastí, kde si můžeme vzít z karty ponaučení je samozřejmě mnoho. Někteří z nás si v těchto dnech uvědomují všechny možnosti, které se jim naskýtají. Karta vyzývá, abychom se omezili a přiznali svou volbu. O tom je také mé video na finance v druhé pol. r. 2017, kde mi karty říkají, že v některých případech není dobré mít více otevřených dvířek, nebo také sedět na dvou židlích.

Tato karta nás chce upozornit, že je skutečně nezbytné rozhodnout se pouze pro jednu věc,  ve kterou bezpodmínečně věříme. Je třeba se zcela zaměřit jedním směrem a nadále již nežít povrchním a polovičatým životem v němž chybí odvaha a vůle k definitivnímu rozhodnutí. Protože pokud se takto chováme, pravděpodobně riskujeme, že budeme navždy čekat na tu pravou příležitost, které se ovšem nikdy nedočkáme.

Když se podívám na karty, které jsem vykládala v předchozích dnech, je mi jasné, že mnoho lidí má před sebou výzvu, aby změnili některou oblast ve svém životě. Věřím, že pokud si tento výklad přečtete, náhodně se k němu prokliknete a bude s vámi rezonovat, sami budete nejlépe vědět, že je poselství karet určeno právě vám a možná zjistíte okamžitě, co je třeba udělat.

 

Milenci