Výklad na týden 21. – 27. 3. 2022

Poselství na aktuální týden

Myslím, že spoustu lidí nyní prožívá obtížné období. Poselství na tento týden je obecné, tedy pro každého se to negativně vnímané může odehrávat v jiné oblasti.

Smutek a žal

Trojka mečů je taková karta, která se téměř nedá vykládat nějak pozitivně. Skoro by to pak vypadalo, že vám tady chci mazat med kolem úst nebo barvit cosi na růžovo. Je to prostě a zkrátka probodnuté srdíčko, tedy energie a obraz nějaké citové újmy. Mnoho lidí se potýkalo v rodině ( jistě to stále ještě trvá) s epidemií a mnohdy dokonce ztratili své blízké. Události a zprávy, kterými jsme masírováni dnes a denně také nikomu na štěstí nepřidají. Já sama pozoruji ve svém okolí, jak lidé propadají  beznaději, rezignují nebo se potýkají s psychickými problémy. Trojka mečů je i určité vměšování, a to např. do našich vztahů, do našeho života, domova a způsobu bytí. Lézt nám tam může cokoliv. Špatné zprávy, vysoké účty, třetí osoba do vztahu apod.

Vzepětí sil, akce

Vůz nás vybízí k aktivitě.  Buďme aktivní v tom, co do svého osobního „chrámu“, do své mysli, do svého zázemí a vůbec do svého života pustíme a co už ne. Vypněme toho autopilota a pečlivě vybírejme, čím se naše hlava během dne zaobírá. Žádné strachy, s tím pryč. Žádné obavy, to nikomu nepomůže. Ten tlak prostě sílí a já jsem přesvědčená, že něco nebo někdo CHCE, abychom bloudili v temnotě. Já vím, že energie (plyn, elektřina atd.) tímto nebudou levnější. Válka tímto také neskončí jako mávnutím proutku. Ale důležité je, jak na to vše reagujeme a co to následně dělá s naší psychikou a tělem. Stejně není v naší moci to okamžitě změnit, ale naše moc se nachází uvnitř každého z nás.

Je krásně, je jaro, je sluníčko a příroda je tak čarokrásná, když se probouzí

My se nedáme

Vidíte ty řetězy u karty Ďábel? Takhle pěkně má ďáblík v područí ty lidičky, takhle hezky je ovládá a vodí na řetězu jak pimprlata. Bude třeba vyskočit na kozlík toho pomyslného Vozu, pevně chytit otěže a odteď si to řídit sami. Dojet takto můžeme do slavobrány, která je na obrázku čtyřky holí. Vjedeme tam stejně jako postava na další kartě, a to je vítěz, který si vychutnává svůj finiš. On uspěl a zvítězil. Také my tedy dle Tarotu můžeme zvítězit nad démony, kteří se nám stále snaží dělat ze života peklo.