Láska, zamilovaní, rozhodnutí

Možná se dnes budeme muset pro něco rozhodnout. Těžko říct, jestli se bude jednat o vztah, nebo bude třeba si vybrat nějakou cestu. Karta Zamilovaní velice často znamená zejména rozhodnutí a situaci, kdy musíme učinit svou volbu.

Na obrázku jsou labutě, jedna černá, druhá bílá. to ukazuje na protiklady, mezi kterými se bude třeba rozhodnout. Také stromy v pozadí mají odlišné plody a bude jen na nás, ke kterému z nich se přikloníme.

Vybírejte srdcem a využijte naplno svou intuici

Naše výzva k rozhodnutí nás tedy může dnes zastihnout kdekoliv a v různých situacích. Někteří budou uvažovat, jaké úkoly dnes splní a jiní si zas budou vybírat například novou práci. Budou se rozhodovat, jestli opustí to staré a známé, nebo se raději s radostí a nadějí vrhnou do neznáma.

Také je docela možné, že si někteří z nás budou dnes vybírat pouze zábavu na páteční večer. Najednou budete mít více nabídek, jak prožít volné dny a budete se zkrátka muset pouze rozhodnout, jestli zvítězí chalupa, sport, bujarý večírek, nebo klid a pohoda doma v křesle s dobrou knihou.

Myslím ale, že velký význam má tato karta zejména v lásce, vztazích a partnerství. Tento Tarot zobrazuje totemová zvířata a labutě jsou krásné, vznešené a hlavně velice věrné. Páteční den a večer tedy někteří prožijí ve jménu lásky, zamilovanosti a nových setkání.

Ti ostatní, kteří svého partnera již mají se možná rozhodnou pro společné chvíle pouze ve dvou, přesně tak, jako když byli mladí a zaláskovaní. Tím svůj vztah krásně oživí a nabijí svěží, novou energií.

yamilovaní, rozhodnutí
Zamilovaní