Eso pohárů

Na dnešní pátek mi přišla krásná karta s pozitivním poselstvím a to Eso pohárů. Všechna Esa v Tarotu vypovídají o nových začátcích, příležitostech a šancích, které k nám přicházejí. Toto eso symbolizuje náš osobní svatý Grál jako ideál nejvyššího dobra hodný našeho usilování. Je to nabídka, která se neodmítá a šance, kterou bychom měli uchopit a nenechat odejít.

Kalichové eso patří k nejvýznamnějším šťastným kartám v Tarotu. Je předzvěstí událostí, při kterých zažijeme takové emoce, jako je radost, úspěch vděčnost a spokojenost. Jejím hlavním významem je láska ve všech podobách. Na úrovni vědomí naznačuje, že se dostáváme k šťastnému poznání, kdy zažijeme dotyk anděla a splynutí s vesmírem.

Cesta po které kráčíme je ta pravá, jdeme vstříc svému poslání

V pracovní oblasti jsme na správném místě a čekají nás pozitivní události. Mezi ně patří např.  úspěšné plnění úkolů, povýšení, příjemnou atmosféru a sebenaplnění. Pro některé Eso představuje nové skvělé příležitosti, kterých se chopili, nebo to mají v úmyslu a to nastartuje události, kdy mohou nalézt pravý poklad.

Dnes bychom měli cítit jen optimismus a důvěru ve šťastný a zdárný průběh událostí. Tato karta nás nabádá, abychom už nyní ten úspěch viděli a procítili. Spoléhání na vlastní intuici bude pro dnešek to pravé. Důvěřujte svému srdci a nechte se vést vlastními pocity.

Mějte pro dnešek oči a uši ve střehu a s nadšením očekávejte vaši novou úžasnou příležitost.

 

Eso pohárů