Výklad na 25. 4. – 1. 5. 2022

Poselství na 25. 4. - 1. 5. 2022

V tomto týdnu vidíme jako první kartu Krále pohárů. Tu mám obvykle moc ráda, protože většinou představuje osobu srdečnou, citlivou a mnohdy je např. ve vztazích symbolem spřízněné suše. Král ovšem nemusí představovat jenom osobu, ale také soubor vlastností nebo energie. Myslím, že nám se zde dostávají do popředí spíše ty energie a dokonce se domnívám, že v negativním významu.

Plovoucí král

On je ten král fajn, ale pluje si jen tak na vodě, možná ani přesně neví kam, jenom se nechce namočit a hlavně chce vypadat hezky a vznešeně. Kdo ví, kam ho další vlna odplaví. Je možné, že naskočí na plachetnici, která je za ním v pozadí. Marně ho tedy budeme očekávat na určitém místě, on se možná bude plavit zase úplně někam jinam. Také je možné, že z té lodi vystoupil a chce se jen tak houpat ve vlnách a nic nedělat. Ještě aby se nechal nalákat na nějaký „skvost“, který se nabízí na druhé kartě. Skoro bych řekla, že je blízko k tomu, aby se nechal „utáhnout na vařené nudli“. To, co je mu předkládáno, je zřejmě jenom klam a pozlátko. 

Možná je to „někdo“

Pokud byste v tomto týdnu měli co do činění s někým, koho by tento král mohl symbolizovat, pravděpodobně z toho nebudete radostní. Jesli se bude jednat o partnera ať už v lásce nebo obchodu a práci, zřejmě vám jeho chování bude pěkně drnkat na nervy. Také v tomto případě se inspirujte Bláznem a dalším odstavcem.

Osobní svět

Chtělo by to začít úplně jinak Nenechat se už „opíjet rohlíkem“, ale vydat se odhodlaně svojí cestou. V souladu se srdcem a přáním duše. I kdyby to mělo znamenat, že půjdeme tak trochu do neznáma, že nám možná zbyde jen ten uzlík, který má Blázen na rameni. Je to náš uzlík a ten nám nikdo nevezme. Nakonec o Bláznovi se říká, že má v tom uzlíku všechnu moudrost, kterou nasbíral během života. Je šťastný, odhodlaný, opouští staré a dychtivě míří novým směrem. Chce být kreativní, spontánní a chce si užívat života v radosti.

Takže tento týden se nalaďte na své srdce, na svou duši a zjistěte, co by vám udělalo radost. Pusťte se do nových projektů, třeba jen tak pro radost. Zvelebujte zahrádku, hrajte si s dětmi, pracujte se dřevem nebo zkrátka udělejte něco pro svoji duši a hlavně se jen tak nenechejte unášet kamsi na vlnách.