Nadčasové výklady

Jistě jste na těchto stránkách zaznamenali, že občas vykládám denní karty pro naši inspiraci. Vždy mám k tomu takový pocit vedení, že bych tu kartu měla vyložit. Může nám pomoci v rozhodování, zvládnout záležitosti všedního dne a nebo otevřít oči a ukázat směr. Záleží, jestli s námi ten výklad bude rezonovat či ne.

Někteří nepocítí během čtení vůbec nic, ale někdo jiný se celý rozzáří a nebo hluboce zamyslí, jelikož se ho toto poselství nějakým způsobem dotkne. Takový člověk ihned pozná, že k němu výklad promlouvá a sám pochopí, jak by se měl zachovat, aby své záležitosti vyřešil.

Někdy to mohou  být doslova až takové AHA momenty, kdy náhle prozřete a pochopíte.

Samozřejmě, že ne všichni, ale jen někteří. Tyto mé výklady jsou obecné a to znamená, že já se  nějakým způsobem napojím na kolektivní nevědomí a vědomí a zprostředkovávám odpovědi, které ke mě přichází skrze mé orákulum, což jsou právě v tomto případě tarotové karty.

Já sama jinak nemám tušení, jak a proč to přesně funguje a domnívám se, že je to nějaký způsob channelování. Všimla jsem si, že v běžném životě mluvím celkem normálně, jako ostatní lidé, tedy používám obvyklá slovní spojení a výrazy. Pokud začnu číst z karet, přichází mi trochu jiné slovní obraty, které bych jinak nejspíš nepoužila.

V každém případě mám ke kartám velkou úctu a vřelý vztah. Jsou uložené na čestném místě, bezpečně a tak, aby si s nimi nemohl nikdo hrát, nebo je poškodit.

Právě nedávno mi volala jedna známá, že něco řeší a neví, jak by se měla zachovat. Neřekla mi nic víc, než že se jedná o vztah. Tak dobře, řekla jsem si a rozložila na ni karty. Jelikož jsem neměla žádnou konkrétní otázku, chvíli jsem nad příběhem z karet přemýšlela a nechala jej na sebe působit. Odhalila jsem milostný trojúhelník, kdy stávající vztah pokračuje na základě zvyku a něco nově vzniklého, co sebou ponese velké možnosti a příležitosti. Ještě tam byl jeden zajímavý detail, který též karty zobrazily.

Když jsem jí potom odpověď z karet poslala, byla překvapena, jak trefně vše karty popsaly. Samozřejmě, že chtěla nějaké řešení, rozhodnutí, jak se má zachovat, ale tady vždy narážím na stejnou věc.

Karty za nás nikdy nerozhodnou

My sami jsme zodpovědní za své životy a je třeba, abychom se ke svému řešení dobrali. Tarot, nebo jiné karty nám mohou ukázat směr, který je v dané situaci nejvhodnější, ale konečné rozhodnutí musíme udělat sami. Nejedná se tedy o předpovídání budoucnosti, ale spíše o náhled pod pokličku, otevření brány do našeho podvědomí a upozornění na důležité aspekty, které nás v určité situaci ovlivňují. Pokud vezmeme tyto postřehy karet v potaz, někdy nám to opravdu může nastartovat změnu myšlení a my tak nalezneme svou odpověď, jak se zachovat.

Výklady denních karet na těchto stránkách není třeba brát jako něco, co je dané na ten určitý čas. Jsou nadčasové a já věřím, že pokud si někdo takový výklad najde za měsíc, nebo půl roku, ale nějak se k němu zkrátka dostane,  je to proto, aby jej právě v tuto chvíli četl. To poselství chce promlouvat k tomuto konkrétnímu člověku a jsem opravdu přesvědčená, že to přesně takto pracuje.

Je to magické, kouzelné, úžasné a mě samotné se vždy až tají dech, jak karty dokáží pracovat.

Chcete také svůj AHA moment?

Pokud tedy řešíte nějakou záležitost a nebo něco očekáváte a rádi byste tušili, jak se věci budou vyvíjet, zkuste se zeptat karet. Možná vám ukáží cestu, o které jste ani na okamžik neuvažovali.

Zavolejte mi na SKYPE a můžeme vaše záležitosti probrat s kartami. Rezervujte si svůj termín včas.