Výklad jako dárek

Už se nám to nezadržitelně blíží a vánoce jsou skoro za dveřmi. Také se těšíte? Já vím, pro nás ženy je to celé spojené se spoustou povinností, obstaráním cukroví, úklidu, dárků atd. Ale řekněte, stejně i když je to každý rok, vždycky se těšíme a nakonec všechny ty nezbytné úpravy a zařizování děláme rády (rádi), protože vánoce mají své kouzlo a jsou to takové magické a poklidné chvíle.

Dárky, to je kapitola velice důležitá. Někdy se opravdu trochu potrápíme, než něco vymyslíme. V poslední době se dávají i takové dárky, které nejsou „hmotné“, ale poskytují jiné prožitky. Třeba zážitek. To je zajímavý a originální dárek. Potom ještě např. pobyty, lázně, wellness atd.

No a když jsem tak přemýšlela o dárcích, přišlo mi, že by možná někdo uvítal jako dárek výklad z karet.

Proč vlastně ne? Jestli se mnou sdílíte tento názor a máte někoho v okolí, komu by takový dárek udělal radost, můžete si na mých stránkách zakoupit

POUKAZ na věštbu a výklad z karet


Objednávka dárkového kuponu

 


Váš kupón dostanete do Vaší emailové schránky ve formátu PDF a můžete si jej vytisknout, event. nechat vytisknout u profesionálů, aby se ještě lépe vyjímal pod vánočním stromečkem.

Zkontrolujte si také složku HROMADNÉ, v případě, že byste kupón neobdrželi. Někdy tam bohužel moje emaily mohou „spadnout“.