Poslouchejte svou intuici

Každý člověk má svou intuici a někdo jí naslouchá více, zatímco druhý jedná pouze na základě toho, co mu radí ego či mysl. Intuice je spíše pocit, dojem, nebo náhlá myšlenka jakoby odnikud. Tento první pocit je většinou správný  a je dobré se podle něho řídit.

Vaše intuice nemusí „pracovat“ pouze v nějakých významných nebo důležitých událostech, ale může se hlásit o slovo i v běžných každodenních záležitostech.

Uvedu příklad. Jednou jsem odcházela z domova a najednou mi probleskla myšlenka na sluneční brýle. Už jsem ale byla na odchodu, oblečená s rukou skoro na „na klice“ a už se mi nechtělo vracet se. Jenomže v průběhu dne se ukázalo, že by se mi sluneční brýle velice hodily. Neplánovaně jsem se totiž ocitla u kamarádky a seděli jsme na zahradě, kde mi potom velmi vadilo sluníčko na oči. Ačkoliv mám slunce velmi ráda,  tady mi zkrátka ten svit vadil. Okamžitě jsem si vzpomněla na svou ranní myšlenku a litovala jsem, že jsem neposlechla.

Je to opravdu velmi jednoduchý a prostý příklad, ale přesně takto naše intuice funguje. Naše podvědomí a Vyšší Já ví nejlépe a s předstihem co je pro nás dobré. Podobných zkušeností mám mnohem víc a vím, že tento první pocit, nebo náhlá myšlenka je velmi důležitá. Možná, že se takto hlásí váš Strážný anděl a chce vám něco sdělit.

Dejte mu tedy prostor a poslouchejte svou intuici i za cenu, že byste se museli „pro brýle“ vrátit například z parkoviště.