Rovnováha, zodpovědnost

Když jsou váhy vyrovnané, víme, že jsme jednali zodpovědně a v souladu se svým svědomím.  Pokud se jazýček vychýlí, poznáme podle vlastních pocitů, kde nebylo vše tak úplně v pořádku.

Vliv na polohu misek máme buď my sami, nebo se takto projeví jednání druhých vůči nám. Pro dnešní den je dobré mít na paměti, že neseme odpovědnost za vlastní rozhodnutí a vše se nám může vrátit jako bumerang.

Jestliže se nechováme čestně, okolí nám vše vrátí jako ozvěnu. V případě, že naše činy a rozhodnutí nezpůsobí jakoukoliv újmu druhým, můžeme očekávat, že se nám dobro také vrátí.

Vyrovnávejte a vyvažujte, dodržujte sliby

Spravedlivá rozhodnutí budou tedy dnes hlavním tématem. To, co vložíme, získáme zase zpět. Dnes můžeme hledat pravdu. Ale kdo se bojí, ať s tím raději počká, protože to, co nalezneme nás může zabolet. Díky tomuto procesu se nám ale podaří nastolit ozdravující rovnováhu.

Hlídejme si také vlastní myšlenky, protože ty rušivé a negativní  rozkolísají rovnováhu uvnitř nás samotných. Je čas, uvést do některé věci do pořádku, a to zejména naše finanční a úřední záležitosti.

Měřte dnes všem stejnou mírou a vězte, že i vám se po právu dostane spravedlnosti.