Poselství na únor 2017

V únoru bude většina řešit nějaké méně příjemné záležitosti, které se pravděpodobně vyskytly už v lednu. Nad první kartou jsem dlouze přemýšlela, jelikož se o ní říká, že je ta nejsmutnější z Tarotu a nemá žádné pozitivní významy. Něco na tom bude, mě se také vůbec nelíbí. Když se na ní dívám, vidím porážku, potupu a smutek. Na druhou stranu v ní vidím i vítězství, ale takové Pyrrhovo, z kterého nakonec ten úspěšnější ani nemá užitek. To vítězství nebylo úplně fair play a to on nakonec sám cítí. Ví, že zkrátka nebojoval čestně.

Ti poražení, kteří odchází, vypadají velmi smutně. Nikdo ale není mrtvý, ani zraněný. Ten boj nebyl na život a na smrt, byl to boj o získání výhody, moci, lepší pozice. Vítěz získal všechny meče, tedy nástroje k boji, ale možná je ani neunese a bude je muset nechat ležet. Nebudou mu tedy nadále k užitku.

V únoru tedy na nás mohou zpočátku číhat určité nástrahy. Já to vnímám jako varování a pravděpodobně bude lepší, když řešení některých problémů přenecháme na jindy. Myslím, že se to bude týkat zejména oblasti mezilidských vztahů. Nemusí se však jednat hned o něco „velkého“. Mohou to být i menší rozpory, nebo problémy v komunikaci.

Zdá se tedy, že hlavní oblast, kde může tato karta způsobit potíže je rodina. I zde se může projevit její negativní stránka. Problémy ve vztazích ať už partnerských, nebo mezi rodiči a dětmi, by se v únoru mohly na základě energie této karty lehce vyskytnout. Neshody mohou být také zejména mezi matkou a potomkem. Bohužel zde může dojít i k potížím týkajících se početí, plodnosti, sňatku a celkově může být  i nějakým způsobem dotčena funkčnost rodiny.

Nechci ale jen malovat „čerty na zeď“.

Poselství je obecné a dále se nemusí jednat pouze o osudové záležitosti. Nakonec to mohou být i například jen drobné a nepříjemné patálie, které nám poněkud otráví život. Ale nezoufejme.

Poselství není jenom v negativním duchu. Mincová královna nám přeje zejména v oblasti materiální. V únoru bychom mohli uskutečnit dobrá rozhodnutí, která by nám přinesla finance. Můžeme tedy získat dobrý pracovní zdroj, uskutečnit nějaký plán, který bude mít výnos a nebo získat prostředky nějakým jiným způsobem, o kterém momentálně nemáme ani tušení.

Vesmír má nespočet možností a cest, kterými k nám může takové požehnání dopravit. Někdy  je třeba nedělat nic, nestarat se jak, ale užívat si cestu a těšit se na to co nás čeká. Nebo ještě lépe, těšit se z toho, že už to něco vlastně máme.

Poselství na únor 2017