Energie, elán, aktivita

Eso holí pro dnešní den je symbolem hojnosti, šancí a nabídek. Dnes tedy můžeme obdržet nějaký návrh, pobídku, a nebo příležitost k akci. Tak jako ruka na obrázku této karty bychom se měli této šance chopit a využít ji na maximum.

Pro každého může ovšem karta vypovídat o něčem jiném, ale nejčastěji se skutečně jedná o nabídky pracovní.

Den pod vládou esa žezel je plný aktivity a plného nasazení. Pocítíme příval energie a inspirace. Vždyť podívejme se na tuto kartu. Dřevěná hůl se začíná v ruce zcela přetvářet. Větvičky se rozrůstají, rodí se nové lístky a ty se potom odloučené rozletí do okolí.

Právě tak se mohou rodit naše nápady, přitahovat nové a nové myšlenky, plodit další inspiraci, přitahovat možnosti, měnit se v činy a přizpůsobovat realitu našim přáním a cílům.

Eso holí je převzetí iniciativy, napojení na zdroj

Je to cílevědomé jednání, které nám přináší chtěné výsledky. Karta náleží k ohnivému živlu a právě tak bychom měli i my „zapálit ten oheň uvnitř sebe„. Vždyť z těch lístků, které se rozletí do okolí, mohou vyrůst další žezla a možná celý vysoký, pevný a stabilní strom, který tady bude stát velmi dlouho a poskytne nám bezpečí, harmonii a podporu našeho života.