Jak si přát

Jak si vlastně úspěšně přát? A už jste o tom někdy slyšeli? Co to vlastně znamená? Dnes je na trhu spoustu knih, které se zabývají tímto tématem. Píše se v nich o tom, že pokud chceme měnit svou realitu, můžeme mít různá přání, která když zformulujeme, přidáme nějakou tu emoci a vyšleme do vesmíru, tak se nám za každých okolností vždy splní. Tak to je zajímavé. Bylo by jistě nesmírně krásné, kdyby to fungovalo. Stačilo by si jen představit například Ferrari, trochu se vduchu natěšit, jako že už ho máme a skutečně by nám za pár dní jako zázrakem přistálo v garáži.

Jenomže ono to nějak nevychází. Zkrátka to nefunguje. Stále žádáme a přejeme si a nakonec stejně musíme ráno vstát a jít do zaměstnání.  Pokud by to platilo, měli bychom všichni všechno po čem toužíme.

Bohužel většina lidí nemá ani ponětí, že to přesto funguje, a to vždy a za všech okolností. My si totiž stále něco přejeme. Vysíláme signály, na které vesmír  reaguje a  naše přání plní.  A proč o tom nevíme? Protože to je v mnoha případech přání nevědomé. My si vůbec neuvědomujeme, že si stále přejeme, avšak vesmír nerozlišuje, jestli to chceme, nebo ne.

Vysíláme, zaměřujeme svou pozornost a tak to zkrátka dostaneme, ať se nám to líbí nebo ne.

Moje první přečtená kniha na téma Jak si přát byla od německého autora a byla velice pěkně napsaná. Je to už několik let, co se mi dostala do ruky a od té doby  jsem podobných knih přečetla mnohem víc. Mám je všechny vystavené na čestném místě a pravidelně si v nich listuji. Když už nic, tak jsou jako pohlazení na duši.

Nejsem žádný fyzik, ale věřím, že zákony vesmíru fungují na základě vibrací a že podobné se vzájemně přitahuje. Také věřím, že my sami jsme jeden velký přijímač a vysílač. Vysíláme určité vlny, které se potom naladí a spojí se stejnými a zpětně se nám vrací zase ta samá frekvence. Tyto vlny velice rychle reagují na změnu, takže pokud vysíláte vlny B a nelíbí se vám, jak probíhá například váš den, po změně na vlny A se nestačíte divit, jak se vše změnilo. To mám přímo odzkoušené v praxi.

Naprosto nejlepší metoda je, naladit správnou frekvenci již ráno po probuzení.

Také toto mám vyzkoušené a sama jsem se posledně divila, jak příjemný den jsem prožila. Podotýkám, že to byl běžný pracovní den.

Přemýšlela jsem nad tím,  jak je možné, že když dokážu ovládnout průběh dne, nebo jiné pro mě méně významné události, proč už nemám to Ferrari v garáži? Protože ono je to totiž tak, že proti nám pracuje jeden velice silný protivník a tím je naše podvědomí.

My si můžeme přát vilu s bazénem, ale tam dole, v našem podvědomí se okamžitě ozývá „No to je ale nesmysl, jak bych asi mohla získat vilu a bourák za několik miliónů. To se nestane.“

A to je celé.

Pro nás jsou taková přání velké věci a my ve skutečnosti nevěříme, že by se mohla plnit, zatímco v případě nevýznamných věcí se nikde žádný hlásek neozve a tudíž neblokujeme ty správné signály a dokážeme splnit všechny 3 kroky, které jsou důležité pro zhmotnění.

Už jste někdy zkoušeli přání parkovacího místa? To já praktikuji už dlouho. Musím říct, že opravdu nemám potíž někde zaparkovat a pokud ano, tak jen proto, že jsem si to zapomněla přát.

Podmínkou splněného přání jsou tedy 3 kroky, které musíme dodržet, abychom viděli výsledky.

  • přát si se záměrem
  • procítit a vyslat
  • umožnit, aby nám zásilka byla doručena                               

Bod jedna je celkem jednoduchý, jelikož si všichni stále něco přejeme, aniž bychom o tom věděli. Tady je tudíž důležité soustředit se na záměr. Nepřát si tedy jen tak, ale naprosto cíleně.

Druhý bod taky jistě každý zvládne, vždyť přemýšlet půl dne nad tím, jak třeba nemáte na složenky není vůbec nic těžkého. Ten nepříjemný pocit, který z toho vzejde je hodně silná emoce. Zkuste tedy pro změnu půl dne přemýšlet jinak, třeba nad tím, jak se vám něco chtěného již splnilo a vy se z toho nyní radujete.

Musíte procítit ten stav, že už tu věc máte

A to je součást třetího a důležitého kroku. Musíte zůstat ve stejné vibraci, jakou má vaše již splněné přání.

V praxi, jak mám odzkoušeno, je nejlepší v této fázi vše odevzdat a zapomenout. Pokud se ve svém přání během dne ještě šťouráme, koledujeme si o to, že podvědomí řekne „Ne ne, to je prostě blbina, to nemůžu mít“ a to je potom konec, protože tímto si uzavřeme veškeré kanály.

V úspěšném přání si je tedy třeba se neustále trénovat. Nezačínejte hned s něčím velkým, jelikož tady bude těžké přesvědčit podvědomí a  spodní proudy budou pracovat proti vám.

Zkuste si pro začátek přát něco nevýznamného. Nějakou obyčejnou věc u které vám ani tolik nezáleží na tom, jestli k vám přijde nebo ne.  Pokud se několik sekund na něco zaměříte (já jsem zkusila myslet na růže), zákon přitažlivosti vám nabídne další podobné myšlenky. Zkuste tedy přemýšlet o jedné takové věci, alespoň 2 minuty. Čím déle, tím lépe. Takto jsem si nějakou chvíli představovala růži. Její barvu (líbila se mi růžová), její vůni, trny, zelené stonky a taky její lístky, jak jsou jemné na dotek a jak je krásná. Zkrátka jsem se v mysli zabývala po určitou dobu jen růží. No a potom jsem na to zapomněla, jelikož jsem šla něco dělat, takže jsem to celé vypustila z hlavy.

Druhý den jsem se večer dívala na nějaký film a najednou jsem tam asi třikrát po sobě uviděla přesně takové krásné růžové růže, na jaké jsem den předtím myslela. Ihned se mi vybavila moje meditace o růžích a já jsem žasla, jak krásně to funguje.

Splnila jsem totiž do puntíku všechny kroky úspěšného přání. Ty růže mi sice nikdo nevěnoval, ale to já jsem nakonec ani nechtěla. Já jsem je chtěla jenom vidět a to se splnilo. Růže jsou běžná věc, nejedná se o nic nedosažitelného a tak jsem ani na okamžik nepochybovala, že bych se s nimi mohla setkat.