Moje milé požehnání

Musím vám napsat, co se mi včera přihodilo. Také já sama procházím obdobím velkých změn. Že se budou dít a nejenom mě samotné čtu v poselstvích karet již nějakou dobu a věřím, že mnoho dalších lidí v tomto období zažívá podobné „skoky“ . Měníme práci, bydliště, návyky, způsob myšlení nebo partnery a já osobně tyto proměny vnímám velice pozitivně.

Jsem šťastná za tuto transformaci a mám pocit, jako bych byla někdo jiný. Možná je to skutečně určitý posun ve vědomí a já se opravdu těším na tuto novou životní kapitolu.

Ale zpět k dnešnímu zážitku. Možná by někdo řekl, že to je hloupost, ale já to pocítila opravdu velice intenzivně.

Co jsem tedy zaznamenala?

Odpoledne jsem se na chvíli posadila na balkóně a jen tak jsem si chvíli přemýšlela nad těmi novinkami, kterých je nyní opravdu hodně. Protože jsem za ně ráda, probírala jsem v mysli jednu za druhou a cítila příjemné emoce.

Cítila jsem vděčnost za to, co se děje. Přemýšlela jsem o tom, že někdy se o něco snažíme, avšak neustále narážíme na překážky. Také se mi to stávalo a docela často. Nyní mám ovšem pocit, že se vše děje úplně samo. Nemusím vynakládat žádnou velkou námahu, někam se tlačit, nebo naopak něco ohýbat tak, aby jsem to mohla zpracovat. Všechny změny přicházejí jedna za druhou, ze dne na den a naprosto lehce.

Měla jsem takovou „svou chvilku“ vděčnosti a vnitřní radosti a pak jsem se podívala na nebe.

To, co jsem uviděla mě zaplavilo hřejivým pocitem. Včera bylo poměrně zataženo a deštivo, ale v tento moment se obloha náhle změnila. Přímo nade mnou se objevilo nádherné velké srdce, které vytvořily bílé obláčky na modrém pozadí.  Bylo to opravdu zvláštní, protože celé nebe, tedy ta část na kterou jsem se dívala byla jednolitá běl, ale přímo nade mnou se tato bílá opona jakoby rozestoupila, objevil se modrý kruhový prostor a v jeho středu bylo z obláčků formované krásné nebeské srdce.

Tak jsem tento úkaz chvíli užasle pozorovala, děkovala za vše a světe div se, hned vedle tohoto výjevu se vyformovalo ještě jedno menší srdíčko. Musím říct, že mě to opravdu ohromilo a bylo mi …, no jak to říct, zkrátka úplně báječně a krásně. Takový silný byť krátký moment, kdy vám to ale projede celým tělem, takové teplo a úžasný láskyplný pocit.

Zavolala jsem dcerku, ať se jde také podívat, ale když přiběhla, srdce bylo pryč. Najednou během chviličky celý obraz zmizel a z nebe byla opět veliká šedivá klenba.

Ale to vůbec nevadí

Ta srdíčka tam byla a to je důležité. A byla tam jen pro mě. Jako vzkaz, poselství a požehnání. Děkuji 🙂

6 Komentáře
nejnovější
nejstarší většina hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
27.6.2018 11:09

dekuji a preji mnoho krasnych srdicek …stesti…zdravi ..
Taky se me to stava …moc casto…dekuji za to
mejte krasny a uspesny den….Marta

Miroslav
Miroslav
24.6.2018 22:18
Reply to  ninael

Dekuji, nadherne napsano a vyjadreno v pocitech, …. to oblackove srdce je uzasne i u me se deji zmeny rekl bych skoro soucasne ve trech rovinach … pracovni, partnerska a duchovni . Preji Vam vsem krasne a tvorive zmeny.

Eva Markéta
Eva Markéta
23.6.2018 19:20

I mě se dějí změny. A největší a dosud nejkrásnější zážitek v mém životě přišel tento týden, když jsem se přestala snažit, a vypnula rozum. Teda on se vypnul sám :-). A dneska jsem si znovu pustila Váš výklad karet na tento týden a ono to tam bylo. Eso pohárů. Říkala jste emoce. Tak ty byly – bolavé se zaléčily a ty krásné ještě doznívají. A kluk holí tam taky sedí. Jako bych zažila „prozření“ a prvně v životě prožila přítomný okamžik „tady a teď“. Děkuji za Vaše výklady. I ty „špatné“ karty dáte do pozitiva:-).

Romana
Romana
23.6.2018 9:36

Nádherné, sama se se také často divam do nebe a dekuji za vše jsem moc vděčná, ale ted čekám na nějaké eny v klidu a v trpělivosti, verim že přijdou

Kateřina
Kateřina
23.6.2018 9:32

Překrásné 🙂 Taky se kolem mě dějí změny, na tu největší ještě čekám, ale vše má svůj čas a nyní se dívám na předchozí těžkosti jako na zkoušku a už nikoliv jako trest 🙂 Krásné dny přeje Katka