Změna možná

Dnes mi to nedalo a ačkoliv jsem myslela, že pro dnešek žádná denní inspirace nebude, stejně jsem sáhla po balíčku Rider Waiet Tarotu a podívala se, co dnes vychází za poselství. Ohledně právě uplynulého víkendu nevím, jak u vás, ale na mě osobně spíš seděl ten sobotní Viselec.

Nejen, že jsem měla hodně pracovní víkend, tedy byla jsem „v omezení“, čili nemohla jsem se věnovat právě tomu, co bych nejraději, ale ještě ke všemu na mě sedla jakási virózka. Tak to máme vibraci Viselce jak vyšitou! A to nedělní páže pohárů? Pro mě spíš připomínka, abych se uvolnila ve chvílích, kdy to lze a nastavila myšlení spíš na to, že v podstatě my sami si tvoříme svůj svět a není důležité, co se se nám právě děje. Důležité je to, jak na ty situace reagujeme.

Pokud cítíte svou velkou příležitost, zkuste i zariskovat!

A co tedy máme pro dnešek? Přichází Kolo osudu, nebo také Kolo štěstí. To je tedy předzvěst nějaké změny, protože kolo se stále otáčí. Může to být neočekávaná šťastná událost, velký průlom a celkově pohyb kupředu.

Buďme tedy ve střehu, jelikož dnes je třeba být připravený na příležitosti. Možná to páže Pohárů byla předzvěst té významné možnosti. Kolo štěstí vytváří příhodné okolnosti pro naše tvůrčí schopnosti a na obzoru jsou veliké šance na úspěch a plnění přání.

Kolo štěstí
Kolo štěstí