Zasloužený odpočinek

Dnes mi přišla Mečová čtyřka. Této karty se někdy lidé obávají, protože ten člověk na obrázku leží, ruce sepnuté jako při modlitbě a celý výjev na kartě může působit jako záležitost, která se nechce posunout, stagnuje, nedá se řešit.

Když se ale já dívám na kartu a spojím si ji s poselstvími uplynulých dnů, mám z ní naopak radost. Ta postava na obrázku odpočívá a vychutnává zasloužené příměří. Potřebovala se v klidu obrátit do sebe, aby mohla popřemýšlet nad další strategií.

Období uvolnění a klidu

Karty, které nám přišli před touto Mečovou čtyřkou vypovídaly o nějakém boji, nutnosti si něco uhájit a také o tom, abychom se aktivně drželi svých příležitostí.

No a já myslím, že jsme to udělali. Co bylo třeba obhájit jsme ustáli, víme, kde je náš „svatý Grál“ a nyní si chceme jen trochu odpočinout, načerpat sílu a promyslet si další kroky.

To je tedy poselství na dnešní den, rada Tarotu a ve zkratce znamená, že bychom to už měli nechat běžet tak, jak jsme to nastavili. Bude to obnášet hodně úsilí, ale odměny a plody budou sladké 🙂

Mečová čtyřka
Mečová čtyřka