Zánik a zmar

Zdravím mé milé čtenáře a chtěla bych se zeptat.

Jak jste si poradili se včerejším Ďáblem?

Zdá se mi totiž, že se vám pravděpodobně nepodařilo získat z jeho vibrací to dobré, co by vás posunulo kupředu, ale naopak jste podlehli jeho nezdravým svodům.

Moje řeč je nyní květnatá, protože „jedu“ na svůj channel a interpretuji obrazy a vzkazy, které mi chodí k právě vyložené kartě na dnešní den – Desítce mečů. To je bohužel karta zmaru, zániku a totálního „umrtvení“ či konce.

Můj vhled

Ovšem pokud se na chvíli „odpojím“, vidím ji v trochu jiných barvách. Myslím, že nemusí jít hned u každého o nějaký zánik. Ona ta karta může v běžném životě znamenat pouze to, že včera byl pátek a mnoho neprobuzených bylo pod vlivem jakési euforie.

Jistě to znáte. Pátek, konec pracovního týdne, hurá a sláva, můžeme jít dělat, co nás baví, nebo dokonce co nás na chvíli odvede od vlastní reality. Můžeme na chvíli zapomenout, že je náš život vesměs nudný a že po většinu času děláme to, co vlastně nechceme.

A tak vezmeme v pátek útokem cokoliv, co bude působit jako kalich zapomnění a my budeme mít alespoň na ten povolený čas pocit svobody. Problém je ale v tom, že jsme to s těmi stimulanty jaksi přehnali, podlehli jsme svodům Ďábla a nyní máme přinejmenším pořádnou kocovinu.

Nevadí. I toto se může stát a pokud jsme nezpůsobili větší pohromu ve svém životě, jistojistě se z tohoto stavu dostaneme. Akorát by to chtělo trochu zamyšlení, jestli bychom nechtěli s tím svým životem něco udělat? Není právě ideální žít pouze od pátku do soboty a zbytek jen tak přečkat a přetrpět. Ale jak to udělat?

Možná právě na těchto stránkách brzy naleznete odpověď. Tou budou dva skvělé programy ZAPALTE OHEŇ a druhý s úsměvným názvem KŘEČEK V KOLEČKU, které vám otevřou oči a pomohou nastartovat úplně jiný způsob bytí.

Mečová desítka
Mečová desítka