Zvířecí andělé

Naši domácí mazlíčci plní v mnoha ohledech roli pozemských andělů. Dělají nám společnost, milují nás bezpodmínečnou láskou a také nám poskytují zábavu.

Pane jo, jak my se nasmějeme s naší jorkšírkou!

Úžasné je, že i každé zvíře má své strážné anděly. U zvířátek jsou to různé víly. Například ryby a vodní živočichové mají tzv. sylfy, což jsou víly s dlouhými těly, velice štíhlé, průhledné a třpytící se. Tyto vílečky nemají křídla, protože dobře plavou.

Všechny živé bytosti mají ochránce a patří sem také rostliny, stromy atd. V lesích a hájích můžeme cítit přítomnost lesních duchů, na loukách malé elfy a jiné elementály, neboli přírodní bytosti. Máme jich spoustu druhů a promlouvat můžeme např. s leprikóny, stromovými lidmi a skřítky.

Jistě uznáte, že když se procházíte přírodou, nebo ležíte na rozkvetlé louce, je vám prostě báječně. Za to mohou ve velké míře právě tito přírodní léčitelé.

Pokud chceme pomoci svému domácímu zvířátku, můžeme se pokusit s jejich strážným andělem promlouvat. Nepotřebujeme k tomu žádné zaříkávadlo, ani speciální školení. Stačí jen uvěřit, že existuje a s láskou ho požádat.

Obrátit se na ně můžeme s jakýmkoli problémem. Jestliže nám zvířátko onemocní a nebo se nějak změní jeho chování. Andělé psíků také velmi spolehlivě pomáhají, pokud se nám  mazlíček zatoulal.

 


Zdroj:  Léčení s anděly, Doreen Virtue