Energie 3. 2. 2019

Vidím, že jsem se nespletla a skutečně i karta pro dnešní den, kterou je Eso mincí symbolizuje pozitivní události. Také v souboru Zlatý tarot je na obrázku slunce, tedy včerejší „zlatá sprcha“ bude přetrvávat i dnes.

Pro některé může být ale sprchou opravdovou, tedy zhmotněnou v nějaké fyzické podobě. Eso mincí totiž představuje příležitost a podnět zvenčí, který může znamenat zisk, nebo možnost naplnit svou truhlu dalšími zlaťáky, se kterými jsme původně ani nepočítali.

Symbol noční oblohy na kartě představuje naší intuici, kdy dokážeme svou příležitost vycítit a správně uchopit. Je zde rovněž spoustu zelené barvy, což značí harmonii, léčení a zároveň je též barvou kamene smaragd, který pomáhá v lásce, nemoci a otázkách peněz.

Nezbývá než tedy shrnout dnešní poselství tak, že můžeme prožívat klid, harmonii a vitalitu a zároveň být velice vnímaví ke všem podnětům, které k nám přijdou. A ještě jeden vzkaz na závěr: Buďte vnímaví také ke svým snům a náhlým vnuknutím. S touto kartou mi přichází také symbol noci a svítání, takže je možné, že někteří obdrží pokyny právě ve snu, nebo krátce po probuzení.